LAJMI I FUNDIT:

Sergio Reguilon

61 Artikuj

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Huazimi i Sergio Regulionit në Atletico Madrid bëhet temë e shumëpërfolur, por jo edhe aq sa e dashura e tij joshëse

Huazimi i Sergio Regulionit në Atletico Madrid bëhet temë e shumëpërfolur, por jo edhe aq sa e dashura e tij joshëse

Yjet
Tottenham largon dy të padëshiruarit e Contes, Sergio Reguilon e Harry Winks

Tottenham largon dy të padëshiruarit e Contes, Sergio Reguilon e Harry Winks

Premier League
Reguilon do të largohet nga Tottenhami, tri opsione për mbrojtësin spanjoll

Reguilon do të largohet nga Tottenhami, tri opsione për mbrojtësin spanjoll

Premier League
Antonio Conte ka ‘përzënë’ katër lojtarë nga skuadra e tij

Antonio Conte ka ‘përzënë’ katër lojtarë nga skuadra e tij

Premier League
Nuk ka të ndalur Barcelona – tani synon edhe Reguilonin e Tottenhamit

Nuk ka të ndalur Barcelona – tani synon edhe Reguilonin e Tottenhamit

La Liga
Conte ua tregon derën e largimit katër yjeve të ekipit, nuk i merr me vete në turneun para-sezonal

Conte ua tregon derën e largimit katër yjeve të ekipit, nuk i merr me vete në turneun para-sezonal

Shkumbin Pireva
Barcelona synon transferimin e një mbrojtësi të majtë, dy emra të njohur në listën e dëshirave

Barcelona synon transferimin e një mbrojtësi të majtë, dy emra të njohur në listën e dëshirave

La Liga
Reali po mendon ta aktivizojë klauzolën për rikthimin e Sergio Reguilon

Reali po mendon ta aktivizojë klauzolën për rikthimin e Sergio Reguilon

La Liga
Doktorët që i shpëtuan jetën tifozit të Newcastle United, pas reagimit të shpejtë nga Reguilon e Dier

Doktorët që i shpëtuan jetën tifozit të Newcastle United, pas reagimit të shpejtë nga Reguilon e Dier

Premier League
Sergio Reguilon sqaron veprimin e tij heroik në ndeshjen Newcastle – Tottenham

Sergio Reguilon sqaron veprimin e tij heroik në ndeshjen Newcastle – Tottenham

Premier League
Reguilon dhe Dier, heronjët në ndeshjen Newcastle – Tottenham: Dyshja e Spurs sinjalizuan se një tifoz kërkon ndihmë urgjente

Reguilon dhe Dier, heronjët në ndeshjen Newcastle – Tottenham: Dyshja e Spurs sinjalizuan se një tifoz kërkon ndihmë urgjente

Premier League
Nga Van Dijk te Ramos dhe Ibrahimovic – Formacioni i yjeve që mungojnë në Euro 2020

Nga Van Dijk te Ramos dhe Ibrahimovic – Formacioni i yjeve që mungojnë në Euro 2020

Përfaqësueset
Reguilon do të rikthehet te Real Madridi, kampioni i Spanjës ka klauzolë për ta blerë atë

Reguilon do të rikthehet te Real Madridi, kampioni i Spanjës ka klauzolë për ta blerë atë

Premier League
Nëntë viktimat e Zidanes te Real Madridi: I fundit Odegaard, në listë emra si Kovacic, Morata e Theo

Nëntë viktimat e Zidanes te Real Madridi: I fundit Odegaard, në listë emra si Kovacic, Morata e Theo

La Liga
Mourinho humbi bastin me Reguilonin – u detyrua t’i blinte proshutë shkaku që spanjolli ndali Mahrezin

Mourinho humbi bastin me Reguilonin – u detyrua t’i blinte proshutë shkaku që spanjolli ndali Mahrezin

Premier League
Reguilon ka klauzolë largimi për Realin, ‘Mbretërit’ synojnë ta blejnë atë vitin e ardhshëm

Reguilon ka klauzolë largimi për Realin, ‘Mbretërit’ synojnë ta blejnë atë vitin e ardhshëm

Premier League
Reguilon i bashkohet trendit në rrjetet sociale duke publikuar një fotografi të vjetër me Bale dhe një të tanishme me të

Reguilon i bashkohet trendit në rrjetet sociale duke publikuar një fotografi të vjetër me Bale dhe një të tanishme me të

Premier League
Nga United te Milani: Top klubet evropiane që po peshkojnë te Real Madridi

Nga United te Milani: Top klubet evropiane që po peshkojnë te Real Madridi

La Liga
Strategjia e Realit po tregohet e suksesshme, përfitimet e deritanishme në këtë afat kalimtar

Strategjia e Realit po tregohet e suksesshme, përfitimet e deritanishme në këtë afat kalimtar

La Liga
Zyrtare: Sergio Reguilón nënshkruan me Tottenhamin

Zyrtare: Sergio Reguilón nënshkruan me Tottenhamin

Premier League
Bale i kalon testet mjekësore te Tottenham, në pritje të zyrtarizimit

Bale i kalon testet mjekësore te Tottenham, në pritje të zyrtarizimit

Premier League
Bale dhe Reguilon do të udhëtojnë në Londër të premten për të mbyllur transferimet te Tottenham

Bale dhe Reguilon do të udhëtojnë në Londër të premten për të mbyllur transferimet te Tottenham

La Liga
Real Madridi mbledh 100 milionë euro nga shitjet

Real Madridi mbledh 100 milionë euro nga shitjet

La Liga