LAJMI I FUNDIT:

Samsung

1055 Artikuj

iOS 18 me Inteligjencë Artificiale mund të jetë përditësimi më i madh nga Apple

iOS 18 me Inteligjencë Artificiale mund të jetë përditësimi më i madh nga Apple

Lajme Teknologji
Këta janë telefonat më të shitur të të gjitha kohërave – në vend të parë është ai, prodhimi i të cilit u ndalua në vitin 2009

Këta janë telefonat më të shitur të të gjitha kohërave – në vend të parë është ai, prodhimi i të cilit u ndalua në vitin 2009

Mobile
Telefoni juaj mund të vlejë më shumë se sa mendoni – kontrolloni nëse është në këtë listë

Telefoni juaj mund të vlejë më shumë se sa mendoni – kontrolloni nëse është në këtë listë

Mobile
Samsung prezanton konceptin e kufjeve të reja me ekran Galaxy Buds

Samsung prezanton konceptin e kufjeve të reja me ekran Galaxy Buds

Lajme Teknologji
Samsung prezantoi unazën “e zgjuar” Galaxy Ring

Samsung prezantoi unazën “e zgjuar” Galaxy Ring

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy S24 me anë të Inteligjencës Artificiale përkthen mesazhe dhe telefonata në çfarëdo gjuhe

Samsung Galaxy S24 me anë të Inteligjencës Artificiale përkthen mesazhe dhe telefonata në çfarëdo gjuhe

Lajme Teknologji
Njihuni me çmimet e serisë së re Samsung Galaxy S24

Njihuni me çmimet e serisë së re Samsung Galaxy S24

Lajme Teknologji
Samsung prezantoi serinë S24 – këto janë karakteristikat kryesore të telefonit me Inteligjencë Artificiale

Samsung prezantoi serinë S24 – këto janë karakteristikat kryesore të telefonit me Inteligjencë Artificiale

Mobile
Samsung prezantoi super telefonin S24 – gjithçka që duhet të dini rreth smartphone që shfrytëzon Inteligjencën Artificiale

Samsung prezantoi super telefonin S24 – gjithçka që duhet të dini rreth smartphone që shfrytëzon Inteligjencën Artificiale

Mobile
Sot debuton seria Samsung Galaxy S24

Sot debuton seria Samsung Galaxy S24

Lajme Teknologji
Apple mposht Samsungun – pas 13 vjetësh ia merr fronin në numrin e shitjeve

Apple mposht Samsungun – pas 13 vjetësh ia merr fronin në numrin e shitjeve

Lajme Teknologji
Samsung paralajmëron një paketë përditësime sigurie për telefona

Samsung paralajmëron një paketë përditësime sigurie për telefona

Lajme Teknologji
Samsung prezanton televizorin me ekranin e parë në botë transparent MicroLED – duket sikur hologram

Samsung prezanton televizorin me ekranin e parë në botë transparent MicroLED – duket sikur hologram

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy A55 mund të vijë me këto tri ngjyra

Samsung Galaxy A55 mund të vijë me këto tri ngjyra

Lajme Teknologji
Këtë muaj prezantohet seria e Samsung, Galaxy S24

Këtë muaj prezantohet seria e Samsung, Galaxy S24

Lajme Teknologji
Kodi sekret për telefonat Samsung, zbulon defektet e pajisjes

Kodi sekret për telefonat Samsung, zbulon defektet e pajisjes

Mobile
Frigoriferi i ri që punon me inteligjencë artificiale: Sugjeron receta të bazuara në ushqim, luan YouTube dhe TikTok

Frigoriferi i ri që punon me inteligjencë artificiale: Sugjeron receta të bazuara në ushqim, luan YouTube dhe TikTok

Lajme Teknologji
Samsung po punon në një telefon “të fortë”, Galaxy XCover 7 do të kushtojë 400 euro

Samsung po punon në një telefon “të fortë”, Galaxy XCover 7 do të kushtojë 400 euro

Lajme Teknologji
Aplikacioni Health i Samsung me veçori të re për monitorimin e marrjes së ilaçeve

Aplikacioni Health i Samsung me veçori të re për monitorimin e marrjes së ilaçeve

Aplikacione
Amazon është shpallur si brendi më i madh në botë për vitin 2023, kush tjetër është në top listë

Amazon është shpallur si brendi më i madh në botë për vitin 2023, kush tjetër është në top listë

Botë
Rrisni efikasitetin dhe krijimtarinë; aplikacione dhe pajisje që do të ndryshojnë mënyrën se si punoni në distancë

Rrisni efikasitetin dhe krijimtarinë; aplikacione dhe pajisje që do të ndryshojnë mënyrën se si punoni në distancë

Lajme Teknologji
Prezantohet Samsung Galaxy Z Flip5 Maison Margiela Edition

Prezantohet Samsung Galaxy Z Flip5 Maison Margiela Edition

Mobile
Çfarë pritet nga modeli Plus nga seria Galaxy S24?

Çfarë pritet nga modeli Plus nga seria Galaxy S24?

Mobile
Samsung do të lansojë një mjet me AI që do të përkthejë bashkëbiseduesin tënd në kohë reale

Samsung do të lansojë një mjet me AI që do të përkthejë bashkëbiseduesin tënd në kohë reale

Lajme Teknologji


mob5