LAJMI I FUNDIT:

Publikohen specifika të serisë F nga Samsung

Publikohen specifika të serisë F nga Samsung

Pritej të prezantohej më 17 maj, por Galaxy F55 u vonua për 10 ditë, për arsye të panjohura.

Fatmirësisht, ai nuk pati një vonesë të dytë.

Samsung India sapo ka njoftuar se seria e re Galaxy F55 do të jetë i disponueshëm për blerje nga sot, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.


Vlen të përmendet se versioni më i lirë vjen me 8 GB RAM dhe 128 GB memorie të brendshme, ndërsa modeli më i shtrenjtë me 12 GB RAM dhe 256 GB memorie të brendshme.

Për sa i përket specifikave, Galaxy F55 duket të jetë version pasardhës i Galaxy M55 me një dizajn më ndryshe.

Bëhet e ditur se telefoni është i pajisur me procesorin Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 dhe një ekran AMOLED 120 Hz.

Në pjesën e pasme ka një kamerë të trefishtë, ndërsa në pjesën e përparme ka një tjetër për selfie.

Specifikat e tjera kryesore përfshijnë altoparlantët, mbështetjen me dy karta SIM, rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit, lidhjen 5G dhe sensorin e gjurmëve të gishtave. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
iPhone i parë i palosshëm i Apple mund të mbërrijë në vitin 2026

iPhone i parë i palosshëm i Apple mund të mbërrijë në vitin 2026

Teknologji
Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Teknologji
Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Teknologji
Ukraina po ndërton dronë luftarak të pajisur me AI

Ukraina po ndërton dronë luftarak të pajisur me AI

Teknologji
Wisk në pronësi të Boeing pret që taksia e saj ajrore pa pilot të transportojë pasagjerë 'më vonë gjatë dekadës'

Wisk në pronësi të Boeing pret që taksia e saj ajrore pa pilot të transportojë pasagjerë 'më vonë gjatë dekadës'

Teknologji
Nëse dëshironi të fshehni numrin tuaj në WhatsApp, aplikacioni po punon në një veçori të tillë

Nëse dëshironi të fshehni numrin tuaj në WhatsApp, aplikacioni po punon në një veçori të tillë

Teknologji
Kalo në kategori