LAJMI I FUNDIT:

Samsung

1055 Artikuj

Samsung Galaxy S24 Ultra flitet se do të pajisjet me çipin Snapdragon 8 Gen 3

Samsung Galaxy S24 Ultra flitet se do të pajisjet me çipin Snapdragon 8 Gen 3

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy S24 Ultra mund të vijë me një ekran të sheshtë

Samsung Galaxy S24 Ultra mund të vijë me një ekran të sheshtë

Lajme Teknologji
Samsung po punon në një “model special” të Galaxy Z Fold5

Samsung po punon në një “model special” të Galaxy Z Fold5

Lajme Teknologji
Pajisjet ideale që ju ndihmojnë të jeni kriijues në çdo kohë: Eksplorojmë veçoritë e serisë së re Samsung Galaxy Tab S9

Pajisjet ideale që ju ndihmojnë të jeni kriijues në çdo kohë: Eksplorojmë veçoritë e serisë së re Samsung Galaxy Tab S9

Lajme Teknologji
Telefonat do të jenë edhe më të shtrenjtë në vitin 2024

Telefonat do të jenë edhe më të shtrenjtë në vitin 2024

Mobile
Fillon shitja e Samsung Galaxy Z Flip 5 dhe Fold 5 në tregje ndërkombëtare

Fillon shitja e Samsung Galaxy Z Flip 5 dhe Fold 5 në tregje ndërkombëtare

Mobile
Android së shpejti do ta bëjë më të lehtë sinkronizimin e të gjitha pajisjeve tuaja

Android së shpejti do ta bëjë më të lehtë sinkronizimin e të gjitha pajisjeve tuaja

Mobile
Samsung edhe zyrtarisht e lanson programin beta të One UI 6

Samsung edhe zyrtarisht e lanson programin beta të One UI 6

Mobile
Samsung çaktivizon xhirimin e videove me shpejtësi të lartë 8K në Galaxy S23 Ultra

Samsung çaktivizon xhirimin e videove me shpejtësi të lartë 8K në Galaxy S23 Ultra

Mobile
Ekosistemi Samsung: Njihuni me pajisjet e reja të Samsung Galaxy

Ekosistemi Samsung: Njihuni me pajisjet e reja të Samsung Galaxy

Lajme Teknologji
Kur do të fillojë prodhimi i unazës ‘Galaxy Ring’ të Samsung?

Kur do të fillojë prodhimi i unazës ‘Galaxy Ring’ të Samsung?

Lajme Teknologji
‘Rrjedhin’ imazhet e dizajnit të Samsung Galaxy S23 FE

‘Rrjedhin’ imazhet e dizajnit të Samsung Galaxy S23 FE

Mobile
Samsung pret që Galaxy Z Flip5 dhe Z Fold5 të shiten për 50 për qind më shumë se modelet paraprake të kësaj linje

Samsung pret që Galaxy Z Flip5 dhe Z Fold5 të shiten për 50 për qind më shumë se modelet paraprake të kësaj linje

Mobile
Samsung Galaxy Tab S9 vendos standarde të reja duke sjellë përvoja premium të Galaxy-s në një tablet

Samsung Galaxy Tab S9 vendos standarde të reja duke sjellë përvoja premium të Galaxy-s në një tablet

Lajme Teknologji
Ja se si të shikoni eventin e 26 korrikut të Samsung Galaxy Unpacked

Ja se si të shikoni eventin e 26 korrikut të Samsung Galaxy Unpacked

Lajme Teknologji
Tani mund të aktivizoni “screen mirroring” të Samsung në Chromecast dhe televizorët Android

Tani mund të aktivizoni “screen mirroring” të Samsung në Chromecast dhe televizorët Android

Lajme Teknologji
Raportohet se seria e Samsung Galaxy S24 nuk do ketë përmirësim tek kamera e përparme

Raportohet se seria e Samsung Galaxy S24 nuk do ketë përmirësim tek kamera e përparme

Mobile
Samsung mund të sjell një smartphone të ri

Samsung mund të sjell një smartphone të ri

Mobile
Modelet Galaxy Z Fold 5 dhe Galazy Z Flip 5 po vijnë më 26 korrik

Modelet Galaxy Z Fold 5 dhe Galazy Z Flip 5 po vijnë më 26 korrik

Lajme Teknologji
Vjen edhe një “rrjedhje” që tregon se sa do të kushtojë Samsung Galaxy Z Flip5

Vjen edhe një “rrjedhje” që tregon se sa do të kushtojë Samsung Galaxy Z Flip5

Mobile
Thuhet se lansimi i kufjeve XR të Samsung është shtyrë deri në 6 muaj për shkak të Apple Vision Pro

Thuhet se lansimi i kufjeve XR të Samsung është shtyrë deri në 6 muaj për shkak të Apple Vision Pro

Lajme Teknologji
Samsung padit rivalin kinez për shkeljen e pretenduar të patentave në ekranet e iPhone

Samsung padit rivalin kinez për shkeljen e pretenduar të patentave në ekranet e iPhone

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy Watch 6, Watch 6 Classic shfaqen si pajisje të mbështetura nga Google Play

Samsung Galaxy Watch 6, Watch 6 Classic shfaqen si pajisje të mbështetura nga Google Play

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy SmartTag 2 merr certifikimin e Bluetooth

Samsung Galaxy SmartTag 2 merr certifikimin e Bluetooth

Lajme Teknologji


mob5