LAJMI I FUNDIT:

Çmimet e Samsung Galaxy F55 shfaqen përpara lansimit

Çmimet e Samsung Galaxy F55 shfaqen përpara lansimit

Lansimi i Samsung Galaxy F55 më 17 maj u shty për më 27 maj.

Dhe ndërsa Samsung zbuloi se telefoni do të kishte një çmim midis 240$/220 €) dhe 360$/330 € në Indi, nuk zbuloi çmimin e saktë fillestar.


Megjithatë, nëse do t’u besojmë thashethemeve të fundit, modeli bazë i Samsung Galaxy F55 me 8 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ruajtëse do të kushtojë 325 dollarë/300 euro në Indi.

Veç kësaj, theksohet se versioni 8 GB/256 GB i Galaxy F55 do të kushtojë 360 dollarë/330 euro.

Ndërsa sa i përket modelit 12 GB/256 GB do të kushtojë 400 dollarë/365 euro. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Mira Murati për ndikimin e Inteligjencës Artificiale: Disa punë 'ndoshta do të zhduken', por ndoshta sepse 'nuk duhet të ishin aty'

Mira Murati për ndikimin e Inteligjencës Artificiale: Disa punë 'ndoshta do të zhduken', por ndoshta sepse 'nuk duhet të ishin aty'

Teknologji
Televizori më i madh ndonjëherë, Sony PVM-4300 me “shpinë” peshonte 200 kilogramë

Televizori më i madh ndonjëherë, Sony PVM-4300 me “shpinë” peshonte 200 kilogramë

Teknologji
Elon Musk: Telefonat nuk do të ekzistojnë më në të ardhmen

Elon Musk: Telefonat nuk do të ekzistojnë më në të ardhmen

Elon Musk: Telefonat nuk do të ekzistojnë më në të ardhmen

Elon Musk: Telefonat nuk do të ekzistojnë më në të ardhmen

Blackmagic prezanton aplikacionin për Android që ofron një sërë opsionesh fotografimi profesional

Blackmagic prezanton aplikacionin për Android që ofron një sërë opsionesh fotografimi profesional

Teknologji
Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Bateria e ulët në telefonin tuaj? Zgjate jetën e saj me këtë zgjidhje të lehtë

Teknologji
Kalo në kategori