LAJMI I FUNDIT:

Samsung

1055 Artikuj

Apple raporton për rënien më të madhe të shitjeve të iPhone që nga muajt e parë të pandemisë

Apple raporton për rënien më të madhe të shitjeve të iPhone që nga muajt e parë të pandemisë

Lajme Teknologji
Samsung me mbushës të ri për telefona, mund të mbushë të njëjtën kohë dy pajisje – ka dy porte USB-C

Samsung me mbushës të ri për telefona, mund të mbushë të njëjtën kohë dy pajisje – ka dy porte USB-C

Mobile
Parlamenti Evropian u bën thirrje brendeve të mëdha të ndalojnë reklamat që e nxisin dezinformimin rus në Ballkan

Parlamenti Evropian u bën thirrje brendeve të mëdha të ndalojnë reklamat që e nxisin dezinformimin rus në Ballkan

Nga Bota
Apple humbet vendin e parë si prodhues global, Samsung kryeson listën

Apple humbet vendin e parë si prodhues global, Samsung kryeson listën

Lajme Teknologji
Cili telefon shkrep foto më të mira, iPhone 15 apo Galaxy S24?

Cili telefon shkrep foto më të mira, iPhone 15 apo Galaxy S24?

Lajme Teknologji
Samsung njofton për rritje të fitimeve më shumë se 900 për qind

Samsung njofton për rritje të fitimeve më shumë se 900 për qind

Lajme Teknologji
Kur funksionet e Galaxy AI do të jenë të disponueshme në telefonat më të vjetër të Samsungut

Kur funksionet e Galaxy AI do të jenë të disponueshme në telefonat më të vjetër të Samsungut

Mobile
Samsung ka lëshuar përditësimin e sigurisë të radhës për serinë Galaxy S24, i cili vjen me përmirësimet edhe të kamerës

Samsung ka lëshuar përditësimin e sigurisë të radhës për serinë Galaxy S24, i cili vjen me përmirësimet edhe të kamerës

Mobile
4 gjëra që prindërit duhet të kenë parasysh kur të blejnë një smartphone për fëmijët e tyre

4 gjëra që prindërit duhet të kenë parasysh kur të blejnë një smartphone për fëmijët e tyre

Lajme Teknologji
Samsung po tenton të kursejë para duke përdorur çipat e tij Exynos

Samsung po tenton të kursejë para duke përdorur çipat e tij Exynos

Lajme Teknologji
Cili telefon karikohet më së shpejti me wireless

Cili telefon karikohet më së shpejti me wireless

Mobile
Musk njofton se videot e gjata së shpejti do të jenë të disponueshme në televizorët inteligjentë

Musk njofton se videot e gjata së shpejti do të jenë të disponueshme në televizorët inteligjentë

Lajme Teknologji
Samsung ka dërguar katër telefona S24 Ultra në hapësirë – fotot që ata shkrepën janë mahnitëse

Samsung ka dërguar katër telefona S24 Ultra në hapësirë – fotot që ata shkrepën janë mahnitëse

Mobile
Eventi i ardhshëm Unpacked i Samsung mund të vijë më shpejt se sa mendonim

Eventi i ardhshëm Unpacked i Samsung mund të vijë më shpejt se sa mendonim

Lajme Teknologji
Samsung po zbulon unazën Galaxy në Kongresin Botëror të Telefonave i cili do mbahet në Spanjë

Samsung po zbulon unazën Galaxy në Kongresin Botëror të Telefonave i cili do mbahet në Spanjë

Lajme Teknologji
Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Lajme Teknologji
Telefoni iu është lagur dhe nuk punon – a funksionon vërtet truku i orizit?

Telefoni iu është lagur dhe nuk punon – a funksionon vërtet truku i orizit?

Mobile
Google konfirmon specifikat e modelit të ardhshëm A35 nga Samsung

Google konfirmon specifikat e modelit të ardhshëm A35 nga Samsung

Lajme Teknologji
Samsung prezanton Galaxy Tab Active5 në SHBA

Samsung prezanton Galaxy Tab Active5 në SHBA

Mobile
Cilat janë disa nga veçoritë interesante të Samsungut me Inteligjencë Artificiale

Cilat janë disa nga veçoritë interesante të Samsungut me Inteligjencë Artificiale

Mobile
Pse po zhgënjehen përdoruesit me telefonat inteligjent Apple dhe Samsung?

Pse po zhgënjehen përdoruesit me telefonat inteligjent Apple dhe Samsung?

Lajme Teknologji
Apple ka ndërprerë përkohësisht prodhimin e telefonave të palosshëm për shkak të një defekti në ekran

Apple ka ndërprerë përkohësisht prodhimin e telefonave të palosshëm për shkak të një defekti në ekran

Lajme Teknologji
Po vjen Samsung Galaxy Watch 7

Po vjen Samsung Galaxy Watch 7

Lajme Teknologji
Kompanitë me “bereqetin” më të madh në botë – firmat në sektorin e IT-s dominojnë në tregun global

Kompanitë me “bereqetin” më të madh në botë – firmat në sektorin e IT-s dominojnë në tregun global

Botë


mob5