LAJMI I FUNDIT:
Rodrygo Goes

Rodrygo Goes

171 Artikuj

Info

Rodrygo Goes është nga Brazili dhe ka lindur më 9 janar të vitit 2001.

Si iu shpëtoi gjyqtarëve goditja me shuplakë e Rodrygos ndaj portierit të Las Palmas, eksperti i gjykimit thotë se ishte karton i kuq

Si iu shpëtoi gjyqtarëve goditja me shuplakë e Rodrygos ndaj portierit të Las Palmas, eksperti i gjykimit thotë se ishte karton i kuq

La Liga
Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

La Liga
Trofeu i parë për vitin 2024: Real Madridi shkatërron Barcelonën në Superkupën e Spanjës

Trofeu i parë për vitin 2024: Real Madridi shkatërron Barcelonën në Superkupën e Spanjës

La Liga
Real Madridi shpartallon Barcelonën, shënon edhe golin e katërt

Real Madridi shpartallon Barcelonën, shënon edhe golin e katërt

La Liga
Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Ndërkombëtare
Real Madridi fiton me golat e pjesës së dytë ndaj Arandinas dhe kalon tutje në Kupën e Mbretit

Real Madridi fiton me golat e pjesës së dytë ndaj Arandinas dhe kalon tutje në Kupën e Mbretit

La Liga
CIES zbulon 100 lojtarët më të vlefshëm në botë: Kylian Mbappe i 27-ti, pesë të parët vlejnë mbi 200 milionë euro

CIES zbulon 100 lojtarët më të vlefshëm në botë: Kylian Mbappe i 27-ti, pesë të parët vlejnë mbi 200 milionë euro

Ndërkombëtare
Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

La Liga
Gazetari i bëri një pyetje provokuese, Rodrygo: Real Madridi nuk më lejon të përgjigjem

Gazetari i bëri një pyetje provokuese, Rodrygo: Real Madridi nuk më lejon të përgjigjem

La Liga
Joselu shpjegon gabimin e tij viral ndaj Cadiz

Joselu shpjegon gabimin e tij viral ndaj Cadiz

La Liga
Tri gola për tri pikë, Real Madridi merr kreun e renditjes – Rodygo shkëlqeu

Tri gola për tri pikë, Real Madridi merr kreun e renditjes – Rodygo shkëlqeu

La Liga
“Shkëlqimi yt i shqetëson ata” – Neymar shpreh mbështetjen për Rodrygon pas komenteve raciste në drejtim të tij

“Shkëlqimi yt i shqetëson ata” – Neymar shpreh mbështetjen për Rodrygon pas komenteve raciste në drejtim të tij

Ndërkombëtare
“Djali simpatik më në fund tregoi fytyrën e tij të vërtetë” – ish ylli i PSG-së sulmon Leo Messin

“Djali simpatik më në fund tregoi fytyrën e tij të vërtetë” – ish ylli i PSG-së sulmon Leo Messin

Ligue 1
“Shënjtori i vogël që nuk shkakton kurrë telashe me askënd…”, babai i Rodrygos ‘godet’ Messin

“Shënjtori i vogël që nuk shkakton kurrë telashe me askënd…”, babai i Rodrygos ‘godet’ Messin

Ndërkombëtare
Shtohen problemet për Real Madridin, Rodrygo kthehet i lënduar nga Brazili

Shtohen problemet për Real Madridin, Rodrygo kthehet i lënduar nga Brazili

La Liga
Çfarë i thanë Messi dhe Rodrygo njëri-tjetrit në përplasjen e ashpër

Çfarë i thanë Messi dhe Rodrygo njëri-tjetrit në përplasjen e ashpër

Përfaqësueset
Momenti i përleshjes së Messit me Rodyrgo, argjentinasi i jep brazilianit një shuplakë pas qafe

Momenti i përleshjes së Messit me Rodyrgo, argjentinasi i jep brazilianit një shuplakë pas qafe

Përfaqësueset
Rodrygo tregon hapur se çfarë nuk po i pëlqen aktualisht te Real Madridi

Rodrygo tregon hapur se çfarë nuk po i pëlqen aktualisht te Real Madridi

La Liga
Rodrygo Goes flet për Mbappen dhe Endrick

Rodrygo Goes flet për Mbappen dhe Endrick

La Liga
Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

Real Madrid tregon se di të fitojë edhe pa Bellingham, mposhtin Valencian me rezultat të thellë

La Liga
Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

La Liga
“Do të jem gjithmonë mirënjohës”, Rodrygo zbulon bashkëlojtarin e Real Madridit që ka pasur ndikim të rëndësishëm në karrierë

“Do të jem gjithmonë mirënjohës”, Rodrygo zbulon bashkëlojtarin e Real Madridit që ka pasur ndikim të rëndësishëm në karrierë

La Liga