LAJMI I FUNDIT:

Rio Ferdinand

180 Artikuj

Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Premier League
Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Premier League
“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Premier League
Rio Ferndinand zbulon momentin më të turpshëm në karrierën e tij

Rio Ferndinand zbulon momentin më të turpshëm në karrierën e tij

Liga e Kampionëve
Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Ndërkombëtare
Rio Ferdinand zbulon momentin kur e kuptoi se Lautaro Martinez do ta humbiste penalltinë

Rio Ferdinand zbulon momentin kur e kuptoi se Lautaro Martinez do ta humbiste penalltinë

Liga e Kampionëve
Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Premier League
Ish-legjenda e Man United pretendon se Arteta do pranonte kalimin në “Old Trafford” nëse largohet Ten Hag

Ish-legjenda e Man United pretendon se Arteta do pranonte kalimin në “Old Trafford” nëse largohet Ten Hag

Premier League
“Njerëzit nuk mund ta besojnë që Manchester United e ka sjell atë njeri në klub” – Ferdinand me fjalë të mëdha për afrimin e Omar Berrada

“Njerëzit nuk mund ta besojnë që Manchester United e ka sjell atë njeri në klub” – Ferdinand me fjalë të mëdha për afrimin e Omar Berrada

Premier League
Rio Ferdinand bën një pretendim të guximshëm, zgjedh mes De Bruynes dhe Beckham

Rio Ferdinand bën një pretendim të guximshëm, zgjedh mes De Bruynes dhe Beckham

Premier League
Ferdinand lavdëron një futbollist të Arsenalit pavarësisht humbjes nga Liverpooli: Ishte brilant

Ferdinand lavdëron një futbollist të Arsenalit pavarësisht humbjes nga Liverpooli: Ishte brilant

Premier League
Rio Ferdinand këshillon Araujon të mos transferohet tek Man United

Rio Ferdinand këshillon Araujon të mos transferohet tek Man United

Premier League
Ferdinand e vlerëson Arsenalin më shumë se Liverpoolin për titullin, thotë se dy lojtarë janë kyç te londinezët

Ferdinand e vlerëson Arsenalin më shumë se Liverpoolin për titullin, thotë se dy lojtarë janë kyç te londinezët

Premier League
Ferdinand tregon ekipin që do të rivalizojë Manchester Cityn për titullin e Ligës Premier këtë sezon

Ferdinand tregon ekipin që do të rivalizojë Manchester Cityn për titullin e Ligës Premier këtë sezon

Premier League
Rooney emëron katër legjenda të Man United, që do të kishin luajtur në ekipin aktual të Man Cityt

Rooney emëron katër legjenda të Man United, që do të kishin luajtur në ekipin aktual të Man Cityt

Premier League
“Duhet t’i mbash me para kushërinjtë dhe dhëndurët” – Mikel tregon se si futbollistët afrikanë kërcënohen nga familjarët e tyre

“Duhet t’i mbash me para kushërinjtë dhe dhëndurët” – Mikel tregon se si futbollistët afrikanë kërcënohen nga familjarët e tyre

Premier League
“Vazhdoj ta pyes vetën pse nuk e sollëm te Manchester United” – Ferdinand çmendet sa herë e sheh Kane që shënon het-trik

“Vazhdoj ta pyes vetën pse nuk e sollëm te Manchester United” – Ferdinand çmendet sa herë e sheh Kane që shënon het-trik

Liga e Kampionëve
Rio Ferdinand zbulon dy klubet që mund të sfidojnë Man Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Rio Ferdinand zbulon dy klubet që mund të sfidojnë Man Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rooney zbulon bashkëlojtarët e tij më të mirë dhe më të këqij gjatë karrierës së tij

Rooney zbulon bashkëlojtarët e tij më të mirë dhe më të këqij gjatë karrierës së tij

Premier League
Rio Ferdinand tregon arsyen pse transferi i Bellingham tek Man Utd ka dështuar

Rio Ferdinand tregon arsyen pse transferi i Bellingham tek Man Utd ka dështuar

Premier League
Ferdinand emëron dy mbrojtës me të cilët Man United duhet të nënshkruajë për të konkurruar për tituj

Ferdinand emëron dy mbrojtës me të cilët Man United duhet të nënshkruajë për të konkurruar për tituj

Premier League
Ferdinand: Ronaldos iu vodh një Top i Artë, ai i fituar nga Modric

Ferdinand: Ronaldos iu vodh një Top i Artë, ai i fituar nga Modric

Ndërkombëtare
“Do të doja ta shihja Chelsean para tyre” –  Rio Ferdinand parashikon se ku do të përfundojë Arsenali në fund të sezonit aktual

“Do të doja ta shihja Chelsean para tyre” – Rio Ferdinand parashikon se ku do të përfundojë Arsenali në fund të sezonit aktual

Premier League
Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Inteligjenca Artificiale krijon 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Ligën Premier, mungojnë disa superyje

Premier League