LAJMI I FUNDIT:
Renato Sanches

Renato Sanches

168 Artikuj

Info

Sanchez është portugez dhe luan si mesfushor. Ai ka lindur më 18 gusht 1997 në Lisbona. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Benficën.

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Liverpooli rikthen interesimin për Renato Sanchesin

Liverpooli rikthen interesimin për Renato Sanchesin

Premier League
PSG i tregon derën Renato Sanchesit, e ardhmja e portugezit në Ligën Premier

PSG i tregon derën Renato Sanchesit, e ardhmja e portugezit në Ligën Premier

Ligue 1
Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Maldini takohet me Jorge Mendes, diskutohet për pesë lojtarë të njohur

Serie A
Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Zyrtare: PSG nënshkruan me Renato Sanchesin

Zyrtare: PSG nënshkruan me Renato Sanchesin

Ligue 1
Trajneri i PSG-së, Galtier konfirmon transferimin e Renato Sanchesit

Trajneri i PSG-së, Galtier konfirmon transferimin e Renato Sanchesit

Ligue 1
Milani vështron dy lojtarë të Tottenhamit pasi humbi garën për Renato Sanches

Milani vështron dy lojtarë të Tottenhamit pasi humbi garën për Renato Sanches

Serie A
PSG është afër nënshkrimit të Renato Sanches nga Lille

PSG është afër nënshkrimit të Renato Sanches nga Lille

Premier League
Milani mbetet në garë për Renato Sanches, i cili është i frustruar nga vonesa e PSG-së

Milani mbetet në garë për Renato Sanches, i cili është i frustruar nga vonesa e PSG-së

Serie A
PSG arrin marrëveshje me Lille për Renato Sanches

PSG arrin marrëveshje me Lille për Renato Sanches

Ligue 1
Milani humbet garën, PSG afër nënshkrimit me Renato Sanches

Milani humbet garën, PSG afër nënshkrimit me Renato Sanches

Ligue 1
Te Milani apo PSG? – Presidenti i Lille flet për të ardhmen e Renato Sanchesit

Te Milani apo PSG? – Presidenti i Lille flet për të ardhmen e Renato Sanchesit

Ligue 1
Milani ka ende një mundësi për nënshkrimin e Renato Sanchesit

Milani ka ende një mundësi për nënshkrimin e Renato Sanchesit

Serie A
Sanches zgjedh PSG-në para Milanit

Sanches zgjedh PSG-në para Milanit

Ligat tjera
Milani ende po ‘lufton’ me PSG-në për Renato Sanches

Milani ende po ‘lufton’ me PSG-në për Renato Sanches

Serie A
PSG arrin marrëveshje për kushtet personale me Skriniar dhe Renato Sanches

PSG arrin marrëveshje për kushtet personale me Skriniar dhe Renato Sanches

Ligue 1
PSG bën ofertë fillestare në drejtim të Lille për Renato Sanches

PSG bën ofertë fillestare në drejtim të Lille për Renato Sanches

Ligue 1
Top 10 transferimet që pritet të ndodhin këtë verë

Top 10 transferimet që pritet të ndodhin këtë verë

Ndërkombëtare
Krahasimi i ofertave për Renato Sanches nga PSG dhe Milani, diferenca të mëdha

Krahasimi i ofertave për Renato Sanches nga PSG dhe Milani, diferenca të mëdha

Ndërkombëtare
Milani po humbet garën me PSG-në për Renato Sanchesin

Milani po humbet garën me PSG-në për Renato Sanchesin

Ndërkombëtare
L’Equipe: Milani favorit për transferimin e Renato Sanches dhe Botman

L’Equipe: Milani favorit për transferimin e Renato Sanches dhe Botman

Serie A
Milani ka 100 milionë euro për transferime, emrat që po ndiqen nga kampi kuqezi

Milani ka 100 milionë euro për transferime, emrat që po ndiqen nga kampi kuqezi

Serie A
Sanches pranon ofertën e Milanit, Man Utd dhe Newcastle favorit në garën për Botman

Sanches pranon ofertën e Milanit, Man Utd dhe Newcastle favorit në garën për Botman

Ndërkombëtare