LAJMI I FUNDIT:

PUBG

13 Artikuj

Momentet më të mira nga kampionati botëror i PUBG – PGC 2022

Momentet më të mira nga kampionati botëror i PUBG – PGC 2022

eSports
Ekipi i Mbretërisë së Bashkuar fiton Kupën e Kombeve në video-lojën PUBG

Ekipi i Mbretërisë së Bashkuar fiton Kupën e Kombeve në video-lojën PUBG

eSports
Video-loja e re e cila po thyen rekorde

Video-loja e re e cila po thyen rekorde

eSports
Organizata e famshme amerikane, largohet nga skena e PUBG

Organizata e famshme amerikane, largohet nga skena e PUBG

eSports
Video-loja PUBG do të jetë falas nga janari

Video-loja PUBG do të jetë falas nga janari

Lojëra
Tesla Model 3 dhe Model X tashmë vijnë në lojën e famshme PUBG

Tesla Model 3 dhe Model X tashmë vijnë në lojën e famshme PUBG

Auto Lajme
Një moment historik i ri: PUBG Mobile është shkarkuar një miliard herë, pa Kinën

Një moment historik i ri: PUBG Mobile është shkarkuar një miliard herë, pa Kinën

Lojëra
Varësia nga PUBG, për shkak të ndalimit të kësaj loje, një i ri në Bengali bëri vetëvrasje

Varësia nga PUBG, për shkak të ndalimit të kësaj loje, një i ri në Bengali bëri vetëvrasje

Lojëra
Një gabim në Facebook po bën që shumë aplikacione të mos punojnë për miliona njerëz

Një gabim në Facebook po bën që shumë aplikacione të mos punojnë për miliona njerëz

Lajme Teknologji
Turneu i video-lojës PUB G, “Modus Esport Events” prezantojnë rregullat dhe mënyrën e aplikimit

Turneu i video-lojës PUB G, “Modus Esport Events” prezantojnë rregullat dhe mënyrën e aplikimit

Lojëra
Gaming Kosova – turne me videolojërat anë e mbanë Kosovës gjatë dhjetorit

Gaming Kosova – turne me videolojërat anë e mbanë Kosovës gjatë dhjetorit

Lojëra
PUBG testohet falas në Tajlandë, përgatitet për të rivalizuar me Fortnite (Video)

PUBG testohet falas në Tajlandë, përgatitet për të rivalizuar me Fortnite (Video)

Lojëra
PUBG, Fortnite, Dota 2 apo të gjitha – shiko super PC-të që mund t’i blini për super performancë të lojërave

PUBG, Fortnite, Dota 2 apo të gjitha – shiko super PC-të që mund t’i blini për super performancë të lojërave

Lojëra