LAJMI I FUNDIT:

Poni

25 Artikuj

Poni këshillon vajzat e reja ta mendojnë mirë kur duan të bëjnë ndërhyrje estetike

Poni këshillon vajzat e reja ta mendojnë mirë kur duan të bëjnë ndërhyrje estetike

Yjet
Poni, Petro Xhori dhe Gold AG sjellin këngën e re “Bylbyl”

Poni, Petro Xhori dhe Gold AG sjellin këngën e re “Bylbyl”

Muzikë
Poni publikon këngën “Vajza shqiptare” dedikuar Beniadës së Big Brother VIP

Poni publikon këngën “Vajza shqiptare” dedikuar Beniadës së Big Brother VIP

Muzikë
Komenti i Ponit pas hyrjes në shtëpinë e BBV për ta befasuar Beniadën: Kurseni fjalën e keqe, sepse na kanë dhuruar shumë emocion

Komenti i Ponit pas hyrjes në shtëpinë e BBV për ta befasuar Beniadën: Kurseni fjalën e keqe, sepse na kanë dhuruar shumë emocion

Yjet
Poni me dukje atraktive në klipin e këngës së re “Fustani”

Poni me dukje atraktive në klipin e këngës së re “Fustani”

Muzikë
Poni dhe Skivi publikojnë këngën e re “Zemra bam”

Poni dhe Skivi publikojnë këngën e re “Zemra bam”

Muzikë
Poni së shpejti me album të ri

Poni së shpejti me album të ri

Muzikë
Poni përlotet nga befasia që i bëri djali në mungesë të sajën për disa ditë

Poni përlotet nga befasia që i bëri djali në mungesë të sajën për disa ditë

Yjet
Befasohen nga poni që vallëzoi papritmas, sikur të ishte stërvitur në cirk (Video)

Befasohen nga poni që vallëzoi papritmas, sikur të ishte stërvitur në cirk (Video)

Fun Lajme
Poni i zhdukur gjatë vërshimeve, u gjet i gjallë në kulmin e një ndërtese (Foto)

Poni i zhdukur gjatë vërshimeve, u gjet i gjallë në kulmin e një ndërtese (Foto)

Fun Lajme
Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, Poni vendos të vizitojë molierët: Respekt për punën tuaj të vështirë

Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, Poni vendos të vizitojë molierët: Respekt për punën tuaj të vështirë

Yjet
Këngëtarja Poni dhe motrat Hoxha, të famshmet shqiptare që morën pjesë në dasmën mbretërore?

Këngëtarja Poni dhe motrat Hoxha, të famshmet shqiptare që morën pjesë në dasmën mbretërore?

Yjet
Poni dhe Irkenc Hyka publikojnë klipin e ri “Dashni e vjetër”

Poni dhe Irkenc Hyka publikojnë klipin e ri “Dashni e vjetër”

Muzikë
Policia ‘arrestoi’ ponin e arratisur (Video)

Policia ‘arrestoi’ ponin e arratisur (Video)

Fun Lajme
Kur yjet shqiptare vishen me fustan të njëjtë (Foto)

Kur yjet shqiptare vishen me fustan të njëjtë (Foto)

Yjet
Poni shfaqet atraktive në fotografitë e reja, kopjon Kim Kardashianin? (Foto)

Poni shfaqet atraktive në fotografitë e reja, kopjon Kim Kardashianin? (Foto)

Yjet
Poni që jeton brenda në shtëpi ka mësuar edhe të hap dyert (Video)

Poni që jeton brenda në shtëpi ka mësuar edhe të hap dyert (Video)

Fun Lajme
Ribashkimi me ponin e preferuar pas 20 viteve (Foto)

Ribashkimi me ponin e preferuar pas 20 viteve (Foto)

Interesante
Poni prononcohet pas lajmit për djegien e banesës (Foto)

Poni prononcohet pas lajmit për djegien e banesës (Foto)

Po Flitet
Poni sjell këngën e re “Mon Amour”, shfaqet atraktive në klip (Video)

Poni sjell këngën e re “Mon Amour”, shfaqet atraktive në klip (Video)

Muzikë
Përmes detit e tokës, shpëtohet poni që kishte mbetur në mes të shkëmbinjve (Video)

Përmes detit e tokës, shpëtohet poni që kishte mbetur në mes të shkëmbinjve (Video)

Fun Lajme
Arbana akuzohet për mungesë të origjinalitetit në zgjedhjen e veshjeve (Foto)

Arbana akuzohet për mungesë të origjinalitetit në zgjedhjen e veshjeve (Foto)

Po Flitet
Poni prezanton bashkëshortin për herë të parë (Foto)

Poni prezanton bashkëshortin për herë të parë (Foto)

Yjet
Kë është bërë gati ta ‘grushtojë’ këngëtarja Poni? (Foto)

Kë është bërë gati ta ‘grushtojë’ këngëtarja Poni? (Foto)

Yjet