LAJMI I FUNDIT:

Përmes detit e tokës, shpëtohet poni që kishte mbetur në mes të shkëmbinjve (Video)

Përmes detit e tokës, shpëtohet poni që kishte mbetur në mes të shkëmbinjve (Video)

Grupi prej 13 aktivistëve, e kanë shpëtuar një poni që kishte mbetur poshtë një shkëmbi të lartë afro 25 metra në Wales.

Reklama

Ata kanë shkuar me barkë pranë kafshës dhe pasi e kanë vënë në gjumë me qetësues, pjesa tjetër e kanë tërhequr lartë të futur në një thes gome, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet se si ka përfunduar në atë hapësirë, por besohet se ka notuar dhe më pas nuk ka ditur të kthehet prapa.

Autoriteteve iu është kërkuar të rrethojnë atë pjesë, nga frika se mund të pësojë ndonjë njeri apo kafshë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Kalo në kategori