Jemi mësuar që gjithnjë të shohim figurat publike të veshur me stil dhe trendi në paraqitjet televizive apo evente të ndryshme.

Ata bëjnë kujdes maksimal që në çdo paraqitje të duken ndryshe, por në raste ndodh që koicidenca i sjell nganjëherë edhe dy yje me të njëjtën veshje.

Kjo u ka ndodhur disa prej këngëtarëve dhe prezantueseve të njohura në Shqipëri, të cilat në disa raste, rastisën të veshin të njëjtin fustan.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Një gjë e tillë nuk përbën ndonjë problem të madh, megjithatë fansat me sy të mprehtë kanë qenë të vëmendshëm ndaj rasteve të tilla.

Në vazhdim ju prezantojmë me disa prej tyre. /Telegrafi/

Poni – Arbana Osmani

Armina Mevlani – Jonida Maliqi

Zaimina Vasjari – Bora Zemani

Eneda Tarifa – Armina Mevlani