LAJMI I FUNDIT:
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari

215 Artikuj

Info

Këngëtarja Zaimina Vasjari është e lindur më 17 qershor të vitit 1987 në Durrës.

Në vitin 2006, ajo lanson albumin e saj të parë “S’ma ndjen”.

Në vitin 2010, Zaimina paraqitet në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “1 me 6”, ku arrin të rrëmbejë çmimin “Performanca më e mirë”.

Disa nga këngët e saj më të suksesshme janë: “Problem”, “Me sy te penduar”, “1 me 6”, “I kom” etj.

Në vitin 2018, këngëtarja bëhet nënë për herë të parë, duke sjell në jetë një vajzë, të cilën e pagëzon me emrin Khloe.

Zaimina Vasjari duket tërheqëse në pozat me bikini nga pushimet e saj verore

Zaimina Vasjari duket tërheqëse në pozat me bikini nga pushimet e saj verore

Yjet
Zaimina tregon linjat e trupit në fotografitë nga pushimet, ndërsa pozon krah bashkëshortit të saj

Zaimina tregon linjat e trupit në fotografitë nga pushimet, ndërsa pozon krah bashkëshortit të saj

Yjet
Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Egzona Shigjeqi
Zaimina Vasjari tregon format trupore gjatë pushimeve teksa pozon nga një jaht

Zaimina Vasjari tregon format trupore gjatë pushimeve teksa pozon nga një jaht

Yjet
Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

Yjet
Nuk lejohet nga burri të shkojë në koncerte, Zaimina Vasjari: Më thotë ‘e dua gruan për vete’

Nuk lejohet nga burri të shkojë në koncerte, Zaimina Vasjari: Më thotë ‘e dua gruan për vete’

Yjet
Përgjimet e SPAK-ut, reagon Zaimina Vasjari – publikon fotografi të pasaportës për ditën në të cilën dyshohet se hyri ilegalisht në Kosovë

Përgjimet e SPAK-ut, reagon Zaimina Vasjari – publikon fotografi të pasaportës për ditën në të cilën dyshohet se hyri ilegalisht në Kosovë

Yjet
Zaimina Vasjari bën postimin e parë pas lindjes së djalit: Fytyra jote e ëmbël i shtoi dozën e lumturisë portretit tonë familjar

Zaimina Vasjari bën postimin e parë pas lindjes së djalit: Fytyra jote e ëmbël i shtoi dozën e lumturisë portretit tonë familjar

Yjet
Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë

Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Me dekolte të hapur dhe fustan transparent, Zaimina duket e mahnitshme në fotosesionin e ri

Me dekolte të hapur dhe fustan transparent, Zaimina duket e mahnitshme në fotosesionin e ri

Yjet
Zaimina Vasjari pozon me barkun e rrumbullakosur, duket tërë shkëlqim

Zaimina Vasjari pozon me barkun e rrumbullakosur, duket tërë shkëlqim

Yjet
Zaimina Vasjari zbulon gjininë e fëmijës së dytë, sjell fotosesion mahnitës përkrah të bijës

Zaimina Vasjari zbulon gjininë e fëmijës së dytë, sjell fotosesion mahnitës përkrah të bijës

Yjet
Zaimina Vasjari po bëhet nënë për herë të dytë

Zaimina Vasjari po bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Zaimina Vasjari befason me dukjen dhe linjat trupore në imazhet e reja

Zaimina Vasjari befason me dukjen dhe linjat trupore në imazhet e reja

Yjet
Zaimina Vasjari merr vëmendjen me paraqitjen provokuese në bikini të verdha

Zaimina Vasjari merr vëmendjen me paraqitjen provokuese në bikini të verdha

Yjet
Zaimina Vasjari thekson tiparet e bujshme trupore përmes fustanit të ngushtë

Zaimina Vasjari thekson tiparet e bujshme trupore përmes fustanit të ngushtë

Yjet
Zaimina tërheq vëmendjen me fustanin e kuq që i ekspozon këmbët

Zaimina tërheq vëmendjen me fustanin e kuq që i ekspozon këmbët

Yjet
Zaimina Vasjari tregon se është martuar me partnerin e saj, Klodian Asllanin

Zaimina Vasjari tregon se është martuar me partnerin e saj, Klodian Asllanin

Yjet
Zaimina Vasjari rikthehet me stil të ri flokësh, tërheq vëmendje me dukjen atraktive

Zaimina Vasjari rikthehet me stil të ri flokësh, tërheq vëmendje me dukjen atraktive

Yjet
Me një dukje ndryshe, Zaimina pyet fansat nëse duhet ta mbyllë vitin si zeshkane apo bionde

Me një dukje ndryshe, Zaimina pyet fansat nëse duhet ta mbyllë vitin si zeshkane apo bionde

Yjet
Zaimina shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtë me dekolte të hapur

Zaimina shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtë me dekolte të hapur

Yjet
Zaimina Vasjari duket atraktive në imazhin e fundit, merr vëmendje me dekoltenë e hapur

Zaimina Vasjari duket atraktive në imazhin e fundit, merr vëmendje me dekoltenë e hapur

Yjet
Irkenc Hyka publikon këngën e re “A kishe zemër”, protagoniste në klip Zaimina Vasjari

Irkenc Hyka publikon këngën e re “A kishe zemër”, protagoniste në klip Zaimina Vasjari

Muzikë
Zaimina Vasjari dhe Irkenc Hyka paralajmërojnë këngën e re, sjellin pamje nga xhirimet e klipit

Zaimina Vasjari dhe Irkenc Hyka paralajmërojnë këngën e re, sjellin pamje nga xhirimet e klipit

Muzikë