LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Skocisë

89 Artikuj

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Skocisë, Panucci i beson mbrojtjes me Mavrajn

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Skocisë, Panucci i beson mbrojtjes me Mavrajn

Kombëtarja e Shqipërisë
Agolli për ndeshjen ndaj Skocisë: Shpresoj të luaj, duhet të japim më të mirën tonë

Agolli për ndeshjen ndaj Skocisë: Shpresoj të luaj, duhet të japim më të mirën tonë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci: Ndaj Skocisë luajmë për fitore

Panucci: Ndaj Skocisë luajmë për fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare e femrave pësoi nga Skocia, mbyll garën në vend të katërt

Kombëtarja shqiptare e femrave pësoi nga Skocia, mbyll garën në vend të katërt

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjashtë vite më parë kërkonte një punë pasi nuk kishte para, tani Robertson do të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve

Gjashtë vite më parë kërkonte një punë pasi nuk kishte para, tani Robertson do të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve

Premier League
Liga e Kombeve: Shqipëria në grupin e tri skuadrave, takohet me Izraelin dhe Skocinë

Liga e Kombeve: Shqipëria në grupin e tri skuadrave, takohet me Izraelin dhe Skocinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Barazim i çmendur në ndeshjen Skoci-Angli, tre gola në minutat e fundit të ndeshjes (Video)

Barazim i çmendur në ndeshjen Skoci-Angli, tre gola në minutat e fundit të ndeshjes (Video)

Përfaqësueset
Angli 3-0 Skoci, notat e lojtarëve (Foto)

Angli 3-0 Skoci, notat e lojtarëve (Foto)

Përfaqësueset
Anglia e fortë për Skocinë, ruan kreun e grupit (Video)

Anglia e fortë për Skocinë, ruan kreun e grupit (Video)

Përfaqësueset
Anglia trefishon epërsinë (Video)

Anglia trefishon epërsinë (Video)

Përfaqësueset
Lallana dyfishon epërsinë e Anglisë (Video)

Lallana dyfishon epërsinë e Anglisë (Video)

Përfaqësueset
Sturridge kalon Anglinë në epërsi (Video)

Sturridge kalon Anglinë në epërsi (Video)

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Angli – Skoci

Formacionet zyrtare, Angli – Skoci

Përfaqësueset
Xavi dëshiron kualifikimin e Skocisë: Janë të pasionuar pas futbollit

Xavi dëshiron kualifikimin e Skocisë: Janë të pasionuar pas futbollit

Përfaqësueset
Lojtarët më të mirë britanikë në histori

Lojtarët më të mirë britanikë në histori

Futboll
Italia fiton në miqësoren ndaj Skocisë (Video)

Italia fiton në miqësoren ndaj Skocisë (Video)

Përfaqësueset
Itali-Skoci: Formacionet zyrtare

Itali-Skoci: Formacionet zyrtare

Përfaqësueset