LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Finlandës

139 Artikuj

Formacionet e mundshme: Finlanda – Rusia

Formacionet e mundshme: Finlanda – Rusia

Përfaqësueset
Fillon faza e dytë e ndeshjeve, sot zhvillohen tri takime interesante në Euro 2020

Fillon faza e dytë e ndeshjeve, sot zhvillohen tri takime interesante në Euro 2020

Përfaqësueset
Schmeichel thotë se është krenar që ka një kapiten si Kjaer – pas incidentit tragjik të Eriksenit

Schmeichel thotë se është krenar që ka një kapiten si Kjaer – pas incidentit tragjik të Eriksenit

Përfaqësueset
Schmeichel konfirmon se UEFA e kërcënoi Danimarkën pas incidentit tragjik të Eriksenit

Schmeichel konfirmon se UEFA e kërcënoi Danimarkën pas incidentit tragjik të Eriksenit

Përfaqësueset
Është konfirmuar se Eriksen përjetoi arrest kardiak – definicioni, simptomat dhe shkaktarët

Është konfirmuar se Eriksen përjetoi arrest kardiak – definicioni, simptomat dhe shkaktarët

Përfaqësueset
“Kam qarë dhe jam lutur, Zoti po shihte futboll kur u rrëzua Eriksen” – Mourinho flet për incidentin tragjik të danezit

“Kam qarë dhe jam lutur, Zoti po shihte futboll kur u rrëzua Eriksen” – Mourinho flet për incidentin tragjik të danezit

Përfaqësueset
A mundet Eriksen të luajë përsëri futboll?

A mundet Eriksen të luajë përsëri futboll?

Përfaqësueset
Kardiologu që e njeh prej kohësh Eriksenin thotë se lojtari nuk ka pasur kurrë probleme me zemër

Kardiologu që e njeh prej kohësh Eriksenin thotë se lojtari nuk ka pasur kurrë probleme me zemër

Përfaqësueset
Momenti më emocionues i mbrëmjes, tifozët e Finlandës dhe Danimarkës i këndonin së bashku Eriksenit

Momenti më emocionues i mbrëmjes, tifozët e Finlandës dhe Danimarkës i këndonin së bashku Eriksenit

Përfaqësueset
Mjeku i Interit, Volpi: Eriksen kaloi testet mjekësore pa asnjë problem

Mjeku i Interit, Volpi: Eriksen kaloi testet mjekësore pa asnjë problem

Përfaqësueset
“Qava sepse ishte shumë i frikësuar”, Lukaku tregon ndjenjat e tij pas sulmit të Eriksenit

“Qava sepse ishte shumë i frikësuar”, Lukaku tregon ndjenjat e tij pas sulmit të Eriksenit

Përfaqësueset
Federata daneze del me njoftim zyrtar, konfirmon se gjendja e Eriksenit është stabile

Federata daneze del me njoftim zyrtar, konfirmon se gjendja e Eriksenit është stabile

Përfaqësueset
Italia i ndalon me ligj sportistët me anomali kardiake, Eriksen nuk ka gjasa të luajë në Serie A nëse konfirmohet sulmi në zemër

Italia i ndalon me ligj sportistët me anomali kardiake, Eriksen nuk ka gjasa të luajë në Serie A nëse konfirmohet sulmi në zemër

Përfaqësueset
“Papritmas nuk e ndjemë pulsin e tij”, mjeku i Danimarkës përshkruan momentet e frikshme pas sulmit në zemër të Eriksenit

“Papritmas nuk e ndjemë pulsin e tij”, mjeku i Danimarkës përshkruan momentet e frikshme pas sulmit në zemër të Eriksenit

Përfaqësueset
Eriksen mund të mos luajë më kurrë futboll profesional, thotë kardiologu i njohur sportiv Sanjay Sharma

Eriksen mund të mos luajë më kurrë futboll profesional, thotë kardiologu i njohur sportiv Sanjay Sharma

Përfaqësueset
Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Përfaqësueset
Marotta konfirmon përmirësimin e Eriksenit: Iu shkroi bashkëlojtarëve një mesazh në grupin e përbashkët

Marotta konfirmon përmirësimin e Eriksenit: Iu shkroi bashkëlojtarëve një mesazh në grupin e përbashkët

Përfaqësueset
Gjest i madh nga Pohjanpalo – shënoi golin e fitores ndaj Danimarkës, por nuk e festoi shkaku i Eriksenin

Gjest i madh nga Pohjanpalo – shënoi golin e fitores ndaj Danimarkës, por nuk e festoi shkaku i Eriksenin

Përfaqësueset
UEFA e shpall Christian Eriksen si ‘Lojtar i ndeshjes’ në takimin Danimarkë-Finlandë

UEFA e shpall Christian Eriksen si ‘Lojtar i ndeshjes’ në takimin Danimarkë-Finlandë

Përfaqësueset
Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Futbolli është një lojë e bukur dhe Erilksen e luan atë bukur

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Futbolli është një lojë e bukur dhe Erilksen e luan atë bukur

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Danimarkë 0-1 Finlandë: Hradecky heroi i finlandezëve

Notat e lojtarëve, Danimarkë 0-1 Finlandë: Hradecky heroi i finlandezëve

Përfaqësueset
Finlanda merr fitore historike ndaj Danimarkës – në ndeshjen që shkaktoi panik të madh në botën e futbollit

Finlanda merr fitore historike ndaj Danimarkës – në ndeshjen që shkaktoi panik të madh në botën e futbollit

Përfaqësueset
Lukaku shënon ndaj Rusisë, golin ia dedikon Eriksenit

Lukaku shënon ndaj Rusisë, golin ia dedikon Eriksenit

Përfaqësueset
Eriksen thuhet se i telefonoi dhe u kërkoi bashkëlojtarëve të tij që ta rifillonin ndeshjen e pezulluar ndaj Finlandës

Eriksen thuhet se i telefonoi dhe u kërkoi bashkëlojtarëve të tij që ta rifillonin ndeshjen e pezulluar ndaj Finlandës

Përfaqësueset