LAJMI I FUNDIT:

Nëna

248 Artikuj

Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Për nënat
Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Fun Lajme
Nëna e gjashtë fëmijëve që jeton në banesën dy dhomëshe, tregon në TikTok si ia del t’i sigurojë të gjithëve hapësirë për të fjetur

Nëna e gjashtë fëmijëve që jeton në banesën dy dhomëshe, tregon në TikTok si ia del t’i sigurojë të gjithëve hapësirë për të fjetur

Interesante
Një milion shikime: A do ta ndjekin fëmijët nënën apo babanë kur të dalin nga dhoma?

Një milion shikime: A do ta ndjekin fëmijët nënën apo babanë kur të dalin nga dhoma?

Fun Lajme
Gjyshërit mund të kenë një ndikim të rëndësishëm në shëndetin mendor të nënës, tregon studimi

Gjyshërit mund të kenë një ndikim të rëndësishëm në shëndetin mendor të nënës, tregon studimi

Prindër dhe fëmijë
Djali pa motrën për herë të parë, kënaqi njerëzit me sjelljen e tij

Djali pa motrën për herë të parë, kënaqi njerëzit me sjelljen e tij

Fun Lajme
Vogëlushin e zuri gjumi në krah të nënës ndërsa u zgjua nga babai – reagimi do t’ju shkrijë zemrën

Vogëlushin e zuri gjumi në krah të nënës ndërsa u zgjua nga babai – reagimi do t’ju shkrijë zemrën

Fun Lajme
Nëna regjistroi se çfarë po bënte djali para se të shkonte në shtrat, shumë prindër e dinë mirë

Nëna regjistroi se çfarë po bënte djali para se të shkonte në shtrat, shumë prindër e dinë mirë

Fun Lajme
Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Fun Lajme
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t’i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t’i mahnitni njerëzit

Fun Lajme
Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Fun Lajme
Një nënë erdhi në palestër me një fëmijë gjashtë muajsh – disa e lavdëruan, disa e kritikuan

Një nënë erdhi në palestër me një fëmijë gjashtë muajsh – disa e lavdëruan, disa e kritikuan

Interesante
Nëna tregon se pse po i lejon fëmijët të vizatojnë në mobilie

Nëna tregon se pse po i lejon fëmijët të vizatojnë në mobilie

Fun Lajme
Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Fun Lajme
Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Nëna e rrit vajzën si një grua tradicionale: Është e pranueshme të varesh nga një burrë

Fun Lajme
Tri këshilla për nënat e reja kur bëhet fjalë për shëndetin e fëmijëve

Tri këshilla për nënat e reja kur bëhet fjalë për shëndetin e fëmijëve

Për nënat
Pse nënat në Japoni nuk përdorin karroca dhe gjithmonë mbajnë në krahë fëmijët e tyre

Pse nënat në Japoni nuk përdorin karroca dhe gjithmonë mbajnë në krahë fëmijët e tyre

Për nënat
Një nënë detyron djalin të qaj për ‘pëlqime’ në rrjetet sociale

Një nënë detyron djalin të qaj për ‘pëlqime’ në rrjetet sociale

Fun Lajme
Pesë gjërat për të cilat me siguri keni harruar ta falënderoni nënën tuaj

Pesë gjërat për të cilat me siguri keni harruar ta falënderoni nënën tuaj

Këshilla Lifestyle
Aktorja hollivudiane rrëfeu pse nuk deshi kurrë fëmijë

Aktorja hollivudiane rrëfeu pse nuk deshi kurrë fëmijë

Femra
Privilegji i të qenit nënë, arritja më e madhe për Christina Aguileran

Privilegji i të qenit nënë, arritja më e madhe për Christina Aguileran

Yjet
Nëna e katër fëmijëve tregon se si i ndalon grindjet e tyre

Nëna e katër fëmijëve tregon se si i ndalon grindjet e tyre

Interesante
A mund të hajë një nënë gjidhënëse ushqim që shkakton fryrje?

A mund të hajë një nënë gjidhënëse ushqim që shkakton fryrje?

Për nënat
Java e gjashtë e shtatzënisë: Ndryshimet e humorit janë të mëdha dhe ja çfarë zhvillohet te fëmija në këtë javë

Java e gjashtë e shtatzënisë: Ndryshimet e humorit janë të mëdha dhe ja çfarë zhvillohet te fëmija në këtë javë

Shtatzëna