LAJMI I FUNDIT:

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t’i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t’i mahnitni njerëzit

Fëmijët që në moshë të vogël kanë nevojë t’u bëjnë përshtypje prindërve dhe një nga mënyrat janë padyshim truket magjike.

Me siguri ju vetë si fëmijë keni provuar t’ia “shisni nënës apo babait marifetin” që keni mësuar nga shokët e shkollës.


Në TikTok po qarkullon një video interesante e një vajze që vendosi të trullosë nënën e saj me një truk të thjeshtë dhe nëse besoni se është autentike, ajo padyshim ia doli.

Deri më tani është parë nga mbi 27 milionë njerëz, të cilët kanë lënë 15 mijë komente!

Gjithçka që duhen për trukun janë dy gota plastike dhe dy limonë. Nuk do të zbulojmë se për çfarë bëhet fjalë, por hidhini një sy vetes dhe përpiquni të “mashtroni” dikë. /Telegrafi/

@jackiegansky Magic trick! Following back everyone right now! HURRY! #magictrick #magic #alwayslearning #vibewithme @chefnancyg ♬ original sound – Jackie Gansky

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Fun
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Kamera e ziles së derës filmon veturën teksa

Kamera e ziles së derës filmon veturën teksa "fluturon në ajër"

Fun
Rekord i ri botëror - 353 balerina kërcejnë në majë të gishtërinjve për një minutë

Rekord i ri botëror - 353 balerina kërcejnë në majë të gishtërinjve për një minutë

Interesante
Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Fun
Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Fun
Kalo në kategori