LAJMI I FUNDIT:

Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Nëna befason vajzën e saj me një vëlla më të vogël, shikoni takimin e tyre të parë prekës

Momenti kur fëmijët më të mëdhenj takohen me vëllezërit apo motrat më të vegjël, mbetet një kujtim i përjetshëm për pothuajse çdo familje.

Penny Rose (7) dhe motra e saj më e madhe Phoebe (11) u tronditën nga jeta e tyre kur panë vëllanë e tyre të adhurueshëm, Luca Jack, duke fjetur të qetë në një dhomë spitali.

Domethënë, vajzat shkuan me babain Jack për të vizituar nënën Jodie, e cila ishte shtruar në spital gjatë shtatzënisë sepse nuk ndihej mirë.

Por, ata nuk e dinin që nëna e tyre kishte lindur. Kur hynë në dhomë, buzëqeshjet e tyre u kthyen menjëherë në shprehje mosbesimi.

“Kush është ai?”, pyeti Penny Rose sapo pa fëmijën. Të dyja vajzat, pasi kuptuan se ishte vëllai i tyre i vogël, iu afruan më shumë foshnjës, me lot gëzimi që u rrodhën në fytyrë.

Shikoni videon emocionuese. /Telegrafi/

@jodiemangham761 I AM ONE EMOTIONAL MAMMA. Wow this video actually melts my heart🥹 One of the proudest moments of my life. After everything weve been through as a family.. we are now complete. 🤎🫧💭✨ #when4becomes5 #newbornbaby #myfamily #proudestmoment #emotionalmamma #girlsmeetbabyboy #bigsisters #babybrother #proudsisters #myfamilyaremyworld #soinlove #newbornbubble #nobetterfeeling #everything #tiktok #fyp ♬ Beautiful Memories – Lux-Inspira


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori