LAJMI I FUNDIT:

Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Shpesh thuhet se fëmijët mësojnë gjëra të reja pa e kuptuar as prindërit e tyre. Kjo është arsyeja pse nëna, Nicola Law u befasua shumë kur i vogli i saj i tregoi një gjest të ri gazmor që mësoi në kopshtin e fëmijëve.

Pasi e ushqeu djalin e saj njëvjeçar, Law e pyeti se çfarë kishte bërë në çerdhe atë ditë. Por, ajo nuk e priste përgjigjen që mori.


Wilf ishte më se i lumtur për të treguar gjestin e ri të tundjes së gishtave që ai ka mësuar të përdorë sa herë që njerëzit bëjnë ose thonë diçka të keqe.

Zakonisht Wilf vinte në shtëpi dhe mburrej se zotëronte një fjalë të re ose tregonte vizatimet e jashtëzakonshme, por jo edhe këtë herë.

@covebaby Pov You’re only a one year old…but you’re very honest. #baby #littlebrother #weaning #nurserylife #toddlersoftiktok #toddlermom ♬ original sound – Cove Baby

Law i tha Newsweek se ajo nuk mund të ndalonte së qeshuri kur djali i saj filloi të tundte gishtin drejt saj.

Ajo u mahnit nga ky gjest. Ajo pyeste veten nëse mësuesit duhet t’i tundnin gishtat Wilf-it shumë gjatë ditës, kështu që e pyeti nëse ai ishte “një djalë i mirë në shkollë”. Ai u përgjigj me vendosmëri, “Jo”.

“Wilf ka një sens të shkëlqyeshëm humori dhe është shumë i zgjuar. Megjithatë kur i kërkoj të bëjë diçka, ai qesh dhe bën të kundërtën”, vuri në dukje ajo. Sa herë që Law bën një gabim, Wilf tund shpejt gishtin.

Ndryshe, videoja është parë më shumë se 3.8 milionë herë ndërsa mbi 1500 njerëz kanë komentuar pamjet. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Interesante
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Fun
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Kalo në kategori