LAJMI I FUNDIT:

Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Fjala e parë e një fëmije zakonisht i bën prindërit shumë të lumtur, por përpjekjet e një foshnjeje jo vetëm që i lumturuan prindërit e saj, por gjithashtu bënë të qeshin miliona përdorues të TikTok.

Suzi Shrestha shkoi në TikTok për të ndarë një video të djalit të saj duke u përpjekur të thotë “nënë”.

@suzishresthabest I didn’t go through difficult childbirth to raise a daddy’s boy 😂 #babyfirstword #babyboy #pregnancy #moms #dads #parents #babies #momlife #love #funnybaby #fyp #foryoupage ♬ original sound – suzishresthabest


Edhe pse i vogli ka vështirësi në shqiptim, ai është shumë këmbëngulës dhe nuk e humb përqendrimin.

Kjo skenë e shkurtër por e ëmbël emocionoi shumë njerëz.

Videoja ka mbledhur 13.6 milionë shikime dhe 529.300 pëlqime. /Telegrafi/

@suzishresthabest I’m not giving up! 😅 #mumlife #cutebaby #babyfirstword #babyboy #pregnancy #moms #dads #parents #babies #momlife #love #funnybaby #foryou ♬ original sound – suzishresthabest

Në trend Fun

Më shumë
Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Fun
Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Fun
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Dhjetëra breshka lëshohen në det - do të kthehen në të njëjtin plazh pas rreth 20 vitesh

Dhjetëra breshka lëshohen në det - do të kthehen në të njëjtin plazh pas rreth 20 vitesh

Interesante
Kalo në kategori