LAJMI I FUNDIT:

Moda

26 Artikuj

Java e Modës në Milano: Ju sigurojmë që s’keni parë kurrë një sfilatë të tillë!

Java e Modës në Milano: Ju sigurojmë që s’keni parë kurrë një sfilatë të tillë!

Moda
Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Trend
Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Keshilla Modë
Sofia Vergara zhgënjen fansat me zgjedhjen e saj të modës

Sofia Vergara zhgënjen fansat me zgjedhjen e saj të modës

Modë
Victoria Beckham ‘pushton’ Parisin, bind edhe më skeptikët me koleksionin e ri në Javën e modës

Victoria Beckham ‘pushton’ Parisin, bind edhe më skeptikët me koleksionin e ri në Javën e modës

Moda
The Byrds, muzika dhe moda: Në çdo aspekt ishim krijues!

The Byrds, muzika dhe moda: Në çdo aspekt ishim krijues!

Muzika
Vajza e Madonnas, Lourdes, nuk vesh asgjë tjetër përveç litarëve në klipin debutues

Vajza e Madonnas, Lourdes, nuk vesh asgjë tjetër përveç litarëve në klipin debutues

Moda
Kryeministrja e Finlandës befason përsëri me përzgjedhjen në veshje

Kryeministrja e Finlandës befason përsëri me përzgjedhjen në veshje

Modë
Kate Moss ka pozuar në një edicion magjepsës për fushatën e re të modës

Kate Moss ka pozuar në një edicion magjepsës për fushatën e re të modës

Moda
Këta trendë do të mbizotërojnë: Çdo femër duhet t’i ketë këto dhjetë pjesë rrobash kryesore!

Këta trendë do të mbizotërojnë: Çdo femër duhet t’i ketë këto dhjetë pjesë rrobash kryesore!

Keshilla Modë
Këmishë në mënyra të ndryshme: Me xhinse, por edhe me funde sateni

Këmishë në mënyra të ndryshme: Me xhinse, por edhe me funde sateni

Moda
Kombinim joshës i ngjyrave fituese: E arta plus e argjendta për një rast të veçantë

Kombinim joshës i ngjyrave fituese: E arta plus e argjendta për një rast të veçantë

Moda
Letizia e papenguar: Një modë “e pakëndshme” nga e cila kanë frikë zonjat e tjera të famshme

Letizia e papenguar: Një modë “e pakëndshme” nga e cila kanë frikë zonjat e tjera të famshme

Moda
Si të kombinoni një xhaketë lëkure – një pjesë veshjeje shumë e njohur për këtë vit

Si të kombinoni një xhaketë lëkure – një pjesë veshjeje shumë e njohur për këtë vit

Moda
Pesë kombinime për trendin sezonal: Tonet pastel për mot të bukur

Pesë kombinime për trendin sezonal: Tonet pastel për mot të bukur

Moda
Pesë trendët e diskutueshëm që dominojnë këtë pranverë

Pesë trendët e diskutueshëm që dominojnë këtë pranverë

Moda
Kjo është moda më e çmendur që keni parë ndonjëherë: A do të vishnit diçka të tillë?

Kjo është moda më e çmendur që keni parë ndonjëherë: A do të vishnit diçka të tillë?

Moda
Disa këshilla bazë nëse po mendoni të angazhoheni me një punë në industrinë e modës!

Disa këshilla bazë nëse po mendoni të angazhoheni me një punë në industrinë e modës!

Keshilla Modë
“Louis Vuitton” e ka thënë të veten: Ja si do të duket moda e vjeshtës 2022!

“Louis Vuitton” e ka thënë të veten: Ja si do të duket moda e vjeshtës 2022!

Moda
Ngjyra e perëndimit të diellit: Portokalli në kombinime për çdo ditë

Ngjyra e perëndimit të diellit: Portokalli në kombinime për çdo ditë

Moda
Nga kapela në pallto: Dhjetë kombinime dimërore me stil për meshkuj

Nga kapela në pallto: Dhjetë kombinime dimërore me stil për meshkuj

Trend
Njihuni me Fabjola Elezajn – modelja nga Shqipëria që synon të sfilojë në pasarelat ndërkombëtare gjatë vitit 2022

Njihuni me Fabjola Elezajn – modelja nga Shqipëria që synon të sfilojë në pasarelat ndërkombëtare gjatë vitit 2022

Laura Sekiraqa
‘Një fatkeqësi e modës’ – ekspertët vazhdojnë me kritikat për veshjen e Lana del Rey

‘Një fatkeqësi e modës’ – ekspertët vazhdojnë me kritikat për veshjen e Lana del Rey

Modë
Kanë një shije të rafinuar. Janë ikona të modës pas të cilave kthejnë shikimin të gjithë: Katër shenjat e Zodiakut që kanë më shumë stil!

Kanë një shije të rafinuar. Janë ikona të modës pas të cilave kthejnë shikimin të gjithë: Katër shenjat e Zodiakut që kanë më shumë stil!

Trend