LAJMI I FUNDIT:

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie
(Foto: Instagram/ciara)

Këngëtarja amerikane, Ciara, shfaqi me krenari barkun e saj shtatzënë në premierën e filmit “The Color Purple” në Los Angeles.

Ajo e zbukuroi me copa folie në ngjyrë floriri dhe vendosi të vishte një këmishë, mantel dhe pantallona. Dukjen e kompletoi me një model flokësh të zhveshur, grim të theksuar dhe vathë.

Në premierën e filmit të përmendur morën pjesë edhe shumë personazhe tjera të famshme, përfshirë Oprah ëinfrey dhe Taraji P. Henson.

(Foto: Instagram/ciara)

Ciara njoftoi në gusht se po pret një fëmijë me bashkëshortin e saj, Russell Wilson. Çifti ka një vajzë gjashtëvjeçare dhe një djalë trevjeçar. Po ashtu, këngëtarja ka një djalë nëntëvjeçar të quajtur Future Jr. nga lidhja me ish- të fejuarin, Future.

(Foto: Instagram/ciara)

Kujtojmë se në fillim të këtij viti, 38-vjeçarja ishte shënjestër e komenteve negative për shkak të fustanit të tejdukshëm që kishte veshur në festën e Vanity Fair, e cila u zhvillua pas ceremonisë së Oscars. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/ciara)

(Foto: Instagram/ciara)

Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori