LAJMI I FUNDIT:

Balenciaga prezanton funde peshqiri që kushtojnë 852 euro

Balenciaga prezanton funde peshqiri që kushtojnë 852 euro
(Foto: Balenciaga)

Marka e modës Balenciaga ka prezantuar funde për të dy gjinitë, të frymëzuara nga peshqirët në koleksionin e ri për pranverën e vitit 2024.

Siç raporton Business Insider, çmimi i kësaj veshjeje të pazakontë është 925 dollarë (rreth 852 euro), ndërsa brendi i njohur ka bërë të ditur se porositë mund të bëhen përmes faqes së tyre të internetit.


Në fotografitë promovuese, mund të shihet modeli i veshur me një peshqir të mbështjellë rreth belit me pantallona të gjera poshtë. Për pjesën e sipërme të këtij kombinimi mode, ai ka veshur edhe një bluzë të zezë me mëngë të gjata, të cilën e ka kompletuar me syze dielli.

View this post on Instagram

A post shared by Balenciaga (@balenciaga)

Është interesant fakti që Balenciaga befason çdo herë me koleksionet e saj, ku shpesh mund të shohim veshje shumë të shtrenjta që duken të rrënuara dhe të pista, por të frymëzuara nga fetishët.

Brendi luskoz trondit publikun me një sfilatë në baltë
Lexo po ashtu Brendi luskoz trondit publikun me një sfilatë në baltë

Pasi prezantimit të modelit të ri të veshjes, në rrjetet sociale vazhdojnë të vërshojnë komentet. Madje disa kompani që shesin peshqirë vendosën të bëjnë shaka duke thënë se shesin funde të markës së njohur, por me çmime më të ulëta. /Telegrafi/

(Foto: Balenciaga)

Në trend Femra

Më shumë
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqim i shëndetshëm
Si ta dalloj infeksionin pas prerjes cezariane: Simptomat shfaqen shpejt pas operacionit

Si ta dalloj infeksionin pas prerjes cezariane: Simptomat shfaqen shpejt pas operacionit

Për nënat
Kjo teknikë prerjeje u jep flokëve tri herë më shumë volum se çdo produkt

Kjo teknikë prerjeje u jep flokëve tri herë më shumë volum se çdo produkt

Flokë dhe stil
Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Femra
Kalo në kategori