LAJMI I FUNDIT:

Milano

80 Artikuj

Momenti i frikshëm kur aeroplani i mbushur me pasagjerë “rrëshqet me bishtin e tij” qindra metra përgjatë pistës në Milano të Italisë

Momenti i frikshëm kur aeroplani i mbushur me pasagjerë “rrëshqet me bishtin e tij” qindra metra përgjatë pistës në Milano të Italisë

Evropa
Aeroporti Malpensa i Milanos do të ketë emër të ri – do të quhet “Silvio Berlusconi”

Aeroporti Malpensa i Milanos do të ketë emër të ri – do të quhet “Silvio Berlusconi”

Evropa
Nuk u lejuan të hyjnë në takimin e Ramës në Milano, flasin studentët e Diasporës

Nuk u lejuan të hyjnë në takimin e Ramës në Milano, flasin studentët e Diasporës

Shqipëri
Nga drama e eksodit, deri tek suksesi i shqiptarëve në Itali – Rama kryen edhe vallen e dytë kuqezi

Nga drama e eksodit, deri tek suksesi i shqiptarëve në Itali – Rama kryen edhe vallen e dytë kuqezi

Shqipëri
Pas takimit me diasporën në Itali, Rama: Përulësisht mirënjohës, ditë e jashtëzakonshme shqiptarie

Pas takimit me diasporën në Itali, Rama: Përulësisht mirënjohës, ditë e jashtëzakonshme shqiptarie

Shqipëri
Rama nga Milano: Ju shqiptarët e Italisë nuk i ndërruat emrat, siç ju ndodhi tragjikisht atyre të Greqisë

Rama nga Milano: Ju shqiptarët e Italisë nuk i ndërruat emrat, siç ju ndodhi tragjikisht atyre të Greqisë

Shqipëri
Rama mbyll takimin me shqiptarët në Milano: Kthehuni në atdhe dhe investoni kursimet

Rama mbyll takimin me shqiptarët në Milano: Kthehuni në atdhe dhe investoni kursimet

Shqipëri
Rama nga Milano: Shqiptarët e Italisë janë përbashkuesit e dy brigjeve të Adriatikut

Rama nga Milano: Shqiptarët e Italisë janë përbashkuesit e dy brigjeve të Adriatikut

Shqipëri
“Me Kurtin Shqipëria shpreson, me ty Shqipëria vdes” – Rama pritet me parulla kundër tij në Itali

“Me Kurtin Shqipëria shpreson, me ty Shqipëria vdes” – Rama pritet me parulla kundër tij në Itali

Shqipëri
Rama mbërrin në Itali, takim me bashkëkombësit në Milano

Rama mbërrin në Itali, takim me bashkëkombësit në Milano

Shqipëri
Pas takimit në Athinë, kryeministri Rama mbledh sot bashkatdhetarët në Milano

Pas takimit në Athinë, kryeministri Rama mbledh sot bashkatdhetarët në Milano

Shqipëri
Turi me diasporën, Rama nesër në Milano

Turi me diasporën, Rama nesër në Milano

Shqipëri
“I lanë pjesë nga placenta pa hequr”- Gruaja i vdiq pas lindjes në spitalin e Beratit, bashkëshorti publikon autopsinë

“I lanë pjesë nga placenta pa hequr”- Gruaja i vdiq pas lindjes në spitalin e Beratit, bashkëshorti publikon autopsinë

Shqipëri
Modeli i ri Milano nga Alfa Romeo do të prezantohet në prill

Modeli i ri Milano nga Alfa Romeo do të prezantohet në prill

Auto Lajme
Nuk është më Amsterdami, pas gjashtë vitesh një qytet tjetër ia merr titullin për më atraktivin në Evropë

Nuk është më Amsterdami, pas gjashtë vitesh një qytet tjetër ia merr titullin për më atraktivin në Evropë

Çfarë të vizitosh
Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Modë
Aksident në Pogradec, humb jetën 31-vjeçarja italiane

Aksident në Pogradec, humb jetën 31-vjeçarja italiane

Shqipëri
Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Yjet
Milano regjistroi ditën më të nxehtë që nga viti 1763

Milano regjistroi ditën më të nxehtë që nga viti 1763

Evropa
Tornado merr gjithçka përpara, pamje dramatike nga Milano

Tornado merr gjithçka përpara, pamje dramatike nga Milano

Evropa
Gjashtë të vdekur shkaku i zjarrit në një shtëpi të të moshuarve në Milano

Gjashtë të vdekur shkaku i zjarrit në një shtëpi të të moshuarve në Milano

Evropa


mob5