LAJMI I FUNDIT:

Milano

58 Artikuj

Vazhdojnë provokimet serbe, shfaqin banderolë kundër Kosovës në ndeshjen e Euroligës

Vazhdojnë provokimet serbe, shfaqin banderolë kundër Kosovës në ndeshjen e Euroligës

Ndërkombëtare
Shfaqja etike e Organizatës Botërore të Qëndrueshmërisë kthehet në Milano

Shfaqja etike e Organizatës Botërore të Qëndrueshmërisë kthehet në Milano

Kuriozitete
Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vdes 23-vjeçari

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vdes 23-vjeçari

Shqipëri
Bie akuza për terrorizëm, 20-vjeçarja kosovare në Itali dënohet për “nxitje të terrorizmit”

Bie akuza për terrorizëm, 20-vjeçarja kosovare në Itali dënohet për “nxitje të terrorizmit”

Kosovë
Dybala blen shtëpi në Milano, shtohen zërat për transferim te Interi

Dybala blen shtëpi në Milano, shtohen zërat për transferim te Interi

Serie A
Momenti kur rrëzohet aeroplani i miliarderit rumun në periferi të Milanos, nga i cili humbën jetën shtatë persona

Momenti kur rrëzohet aeroplani i miliarderit rumun në periferi të Milanos, nga i cili humbën jetën shtatë persona

Evropa
Miliarderi rumun Dan Petresku dhe familja e tij vdesin nga rrëzimi i aeroplanit

Miliarderi rumun Dan Petresku dhe familja e tij vdesin nga rrëzimi i aeroplanit

Evropa
Aeroplani përplaset në ndërtesën dykatëshe në Itali – humbin jetën tetë personat në bord

Aeroplani përplaset në ndërtesën dykatëshe në Itali – humbin jetën tetë personat në bord

Evropa
Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Shqipëri
Shqiptari sulmon me çekiç të fejuarën shtatzënë në Itali

Shqiptari sulmon me çekiç të fejuarën shtatzënë në Itali

Shqipëri
Pamje nga festa e çmendur e tifozëve të Interit në Milano

Pamje nga festa e çmendur e tifozëve të Interit në Milano

Serie A
Milano, qyteti italian që humbi kanalet e famshme

Milano, qyteti italian që humbi kanalet e famshme

Të Tjera
Misteri i të pastrehut që ndërroi jetë nga i ftohti në stacionin e trenave në Milano, në bankë kishte 100 mijë euro – pension dhe shtëpi në Kalabri

Misteri i të pastrehut që ndërroi jetë nga i ftohti në stacionin e trenave në Milano, në bankë kishte 100 mijë euro – pension dhe shtëpi në Kalabri

Evropa
Anulohet fluturimi Prishtinë-Milano, shkak masat e reja antiCOVID

Anulohet fluturimi Prishtinë-Milano, shkak masat e reja antiCOVID

Të Tjera
Messi ka blerë apartament në Milano, shtohen spekulimet që e lidhin me Interin

Messi ka blerë apartament në Milano, shtohen spekulimet që e lidhin me Interin

Serie A
Arrestohet i dyshuari kryesor lidhur me zhdukjen misterioze të vogëlushes britanike në Portugali para 13 vitesh

Arrestohet i dyshuari kryesor lidhur me zhdukjen misterioze të vogëlushes britanike në Portugali para 13 vitesh

Nga Bota
Italia lehtëson masat e izolimit, kryetarët e qyteteve të shqetësuar me mungesën e distancës sociale

Italia lehtëson masat e izolimit, kryetarët e qyteteve të shqetësuar me mungesën e distancës sociale

Nga Bota
Spitali Niguarda në Milano mbyll repartin e kujdesit intensiv, gëzimi i mjekëve e infermierëve në video

Spitali Niguarda në Milano mbyll repartin e kujdesit intensiv, gëzimi i mjekëve e infermierëve në video

Nga Bota
Italia goditet rëndë nga coronavirusi: Maska nga Pekini, para nga Brukseli

Italia goditet rëndë nga coronavirusi: Maska nga Pekini, para nga Brukseli

Nga Bota
Në sekondat e fundit para bllokadës, italianët largohen nga Milano: Na dënoni, vetëm mos na nxirrni nga treni

Në sekondat e fundit para bllokadës, italianët largohen nga Milano: Na dënoni, vetëm mos na nxirrni nga treni

Nga Bota
Bllokohet Milano, 16 milionë qytetarë në izolim – radhë të gjata para marketeve

Bllokohet Milano, 16 milionë qytetarë në izolim – radhë të gjata para marketeve

Nga Bota
Në SHBA shkon në 21 numri i të vdekurve nga coronavirusi

Në SHBA shkon në 21 numri i të vdekurve nga coronavirusi

Nga Bota
Italia fut në karantinë mbi 16 milionë njerëz, Milano një qytet i zbrazët pasi coronavirusi ka goditur këtë vend

Italia fut në karantinë mbi 16 milionë njerëz, Milano një qytet i zbrazët pasi coronavirusi ka goditur këtë vend

Nga Bota
Italia do të vendos në karantinë më shumë se 15 milionë njerëz në përpjekje për të kontrolluar shpërthimin e coronavirusit

Italia do të vendos në karantinë më shumë se 15 milionë njerëz në përpjekje për të kontrolluar shpërthimin e coronavirusit

Nga Bota