LAJMI I FUNDIT:

Merih Demiral

78 Artikuj

Përfundon zyrtarisht sezoni për Demiral – lojtari ka lënduar ligamente

Përfundon zyrtarisht sezoni për Demiral – lojtari ka lënduar ligamente

Serie A
Roma 1-2 Juventus, notat e lojtarëve

Roma 1-2 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Juventusi rimerr kreun e tabelës, pas fitores në derbin ndaj Romës në Serie A

Juventusi rimerr kreun e tabelës, pas fitores në derbin ndaj Romës në Serie A

Serie A
Askush si Ronaldo, shënon në ndeshjen e gjashtë radhazi në Serie A

Askush si Ronaldo, shënon në ndeshjen e gjashtë radhazi në Serie A

Serie A
Arteta bind Xhakën të qëndrojë deri në verë, Arsenali synon një mbrojtës në janar

Arteta bind Xhakën të qëndrojë deri në verë, Arsenali synon një mbrojtës në janar

Serie A
Juventusi refuzon dy oferta të larta për mbrojtësin Demiral

Juventusi refuzon dy oferta të larta për mbrojtësin Demiral

Serie A
Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Serie A
Sarri flet për fitoren ndaj Sampdorias, treshen e sulmit dhe zgjedhjen e Demiralit para De Ligt

Sarri flet për fitoren ndaj Sampdorias, treshen e sulmit dhe zgjedhjen e Demiralit para De Ligt

Serie A
Demiral zbulon bisedën e parë që e kishte me Ronaldon te Juventusi

Demiral zbulon bisedën e parë që e kishte me Ronaldon te Juventusi

Serie A
Tottenami futet në garë për Damiralin, Juventusi kërkon 35 milionë euro për mbrojtësin

Tottenami futet në garë për Damiralin, Juventusi kërkon 35 milionë euro për mbrojtësin

Premier League
Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Serie A
Demiral shihet si shënjestër kryesore e Milanit

Demiral shihet si shënjestër kryesore e Milanit

Serie A
Juventusi kthehet pas Donnarummas, ka gati dy lojtarë që mund t’i përdorë në marrëveshje

Juventusi kthehet pas Donnarummas, ka gati dy lojtarë që mund t’i përdorë në marrëveshje

Serie A
Demiral po kërkohet nga skuadrat e mëdha angleze

Demiral po kërkohet nga skuadrat e mëdha angleze

Serie A
Nedved: Gjesti i Demiral nuk përbën shkelje për ne

Nedved: Gjesti i Demiral nuk përbën shkelje për ne

Serie A
Demiral drejt Milanit, Rugani mbetet te Juve?

Demiral drejt Milanit, Rugani mbetet te Juve?

Serie A
Seria A starton në fundjavë – nga Demiral te Esposito, këta janë 15 të rinjtë që duhet t’i shikoni

Seria A starton në fundjavë – nga Demiral te Esposito, këta janë 15 të rinjtë që duhet t’i shikoni

Serie A
Merih Demiral flet si lojtar i Juves: Krenar që janë më këtë klub, dua të luaj titullar

Merih Demiral flet si lojtar i Juves: Krenar që janë më këtë klub, dua të luaj titullar

Serie A
Pagat e lojtarëve të Juventusit – Ronaldo larg më i paguari, pas tij vjen Higuain

Pagat e lojtarëve të Juventusit – Ronaldo larg më i paguari, pas tij vjen Higuain

Serie A
Juventusi vendos përfundimisht për të ardhmen e Demiral

Juventusi vendos përfundimisht për të ardhmen e Demiral

Serie A
Juventusi i gatshëm ta largojë Demiralin ose Ruganin

Juventusi i gatshëm ta largojë Demiralin ose Ruganin

Serie A
Roma e rivalizon Milanin për Demiralin e Juves

Roma e rivalizon Milanin për Demiralin e Juves

Serie A
Milani nuk dorëzohet, e do me çdo kusht Demiralin

Milani nuk dorëzohet, e do me çdo kusht Demiralin

Serie A
Unitedi rivalizon Milanin për mbrojtësin Demiral

Unitedi rivalizon Milanin për mbrojtësin Demiral

Premier League