LAJMI I FUNDIT:

Merih Demiral

78 Artikuj

Demiral thuhet se ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Demiral thuhet se ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Serie A
Juventusi dëshiron shkëmbimin Demiral-Varane

Juventusi dëshiron shkëmbimin Demiral-Varane

Serie A
Notat e lojtarëve, Juventus 0-0 Inter: Demiral lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Juventus 0-0 Inter: Demiral lojtar i ndeshjes

Serie A
Nga Ronaldo te Sandro: 10 lojtarët e Juves që rrezikojnë finalen e Kupës nëse ndëshkohen

Nga Ronaldo te Sandro: 10 lojtarët e Juves që rrezikojnë finalen e Kupës nëse ndëshkohen

Ndërkombëtare
Demiral shpëton gol të sigurt, largon topin nga vija e portës

Demiral shpëton gol të sigurt, largon topin nga vija e portës

Serie A
Juventusi ka refuzuar ofertën e ‘çmendur’ të Liverpoolit për Merih Demiral

Juventusi ka refuzuar ofertën e ‘çmendur’ të Liverpoolit për Merih Demiral

Serie A
Liverpooli ofron 50 milionë euro për mbrojtësin Merih Demiral

Liverpooli ofron 50 milionë euro për mbrojtësin Merih Demiral

Serie A
Demiral sërish lëndohet, mungon në disa ndeshje

Demiral sërish lëndohet, mungon në disa ndeshje

Serie A
Chiellini dhe Demiral të gatshëm për lojë

Chiellini dhe Demiral të gatshëm për lojë

Ndërkombëtare
Fotografia e Calhanoglut me Demiralin në Torino, nxit spekulime se ai dëshiron t’i bashkohet Juves

Fotografia e Calhanoglut me Demiralin në Torino, nxit spekulime se ai dëshiron t’i bashkohet Juves

Serie A
Andrea Pirlo bllokoi shitjen e tre lojtarëve të Juventusit

Andrea Pirlo bllokoi shitjen e tre lojtarëve të Juventusit

Serie A
Vida rezultoi pozitiv me COVID-19, klubet italiane ‘dridhen’ nga frika pasi patën shumë lojtarë në ndeshje

Vida rezultoi pozitiv me COVID-19, klubet italiane ‘dridhen’ nga frika pasi patën shumë lojtarë në ndeshje

Ndërkombëtare
Shtatë lojtarë të Juventusit nën hetime për thyerje të karantinës, ndër ta edhe Ronaldo

Shtatë lojtarë të Juventusit nën hetime për thyerje të karantinës, ndër ta edhe Ronaldo

Serie A
Juventus mund ta humbas mbrojtësin Demiral, turkun e duan katër skuadra në Angli

Juventus mund ta humbas mbrojtësin Demiral, turkun e duan katër skuadra në Angli

Serie A
Demiral rikthehet në stërvitje të plota pas gjashtë muajve

Demiral rikthehet në stërvitje të plota pas gjashtë muajve

Serie A
Formacioni i së ardhmes te Juventusi – nga De Ligt e Demiral te Kulusevski e Vrioni

Formacioni i së ardhmes te Juventusi – nga De Ligt e Demiral te Kulusevski e Vrioni

Serie A
Demiral: Ronaldo do ta ndihmojë Juventusin që të fitojë Ligën e Kampionëve

Demiral: Ronaldo do ta ndihmojë Juventusin që të fitojë Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Manchester Unitedi interesohet për dyshen e Juventusit

Manchester Unitedi interesohet për dyshen e Juventusit

Premier League
Demiral rikthehet në stërvitjet e Juventusit pas lëndimit të rëndë

Demiral rikthehet në stërvitjet e Juventusit pas lëndimit të rëndë

Serie A
E kërkojnë shtatë skuadra të mëdha, por Juventusi do t’i refuzojë të gjitha ofertat për Demiral

E kërkojnë shtatë skuadra të mëdha, por Juventusi do t’i refuzojë të gjitha ofertat për Demiral

Serie A
Benatia parashikon të ardhme të madhe për dyshen De Ligt-Demiral

Benatia parashikon të ardhme të madhe për dyshen De Ligt-Demiral

Serie A
Nuk ka futboll në Evropë, por ka një plan B – Rashica në garë me 31 yje të tjera të Evropës për titullin e kampionit në Play Station

Nuk ka futboll në Evropë, por ka një plan B – Rashica në garë me 31 yje të tjera të Evropës për titullin e kampionit në Play Station

Bundesliga
Khedira dhe Bernardeschi kthehen nga lëndimet

Khedira dhe Bernardeschi kthehen nga lëndimet

Serie A
Juventusi konfirmon se Demiral e ka kryer operimin me sukses, mungon shtatë muaj

Juventusi konfirmon se Demiral e ka kryer operimin me sukses, mungon shtatë muaj

Serie A