LAJMI I FUNDIT:

Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Merih Demiral është objektivi kryesor i skuadrës angleze Arsenal për repartin defensivë.

Reklama

Londinezët janë duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen dhe Demiral shihet si zgjedhje e problemeve në këtë repart.

Qendërmbrojtësi turk vlerësohet shumë nga Topçinjtë që po synojnë transferimin e tij qysh në afatin kalimtar të janarit.

21-vjeçari iu bashkua Juventusit këtë verë, por pa pasur shumë hapësira në formacionin e Zonjës së Vjetër.

Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga Anglia, Arsenali është gati të ofrojë mbrojtësin e djathtë Hector Bellerin si shkëmbim me qendërmbrojtësin turk.

Juventus është në kërkim të një mbrojtësi të djathtë dhe marrëveshja mes klubeve duket shumë afër.

Gjithsesi mbetet të shihet në janar nëse do të arrihet një marrëveshje për këtë shkëmbim të bujshëm të dy gjigantëve evropianë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Njerëzit mendojnë se jeta e futbollistit është perfekte, por u them se është shumë larg kësaj”, pjesë nga ditari plot ‘vuajtje’ i Reece James

“Njerëzit mendojnë se jeta e futbollistit është perfekte, por u them se është shumë larg kësaj”, pjesë nga ditari plot ‘vuajtje’ i Reece James

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Nga një pamje ferri, në një parajsë të vërtetë për lojtarët - brenda terrenit stërvitor të Newcastle United

Nga një pamje ferri, në një parajsë të vërtetë për lojtarët - brenda terrenit stërvitor të Newcastle United

Premier League
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Negreira akuzon Barcelonën për ‘cinizëm’ dhe paralajmëron për ‘mashtrim procedural’

Negreira akuzon Barcelonën për ‘cinizëm’ dhe paralajmëron për ‘mashtrim procedural’

La Liga
Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Premier League
Kalo në kategori