LAJMI I FUNDIT:

Mbreti Charles III

114 Artikuj

Siljanovska mori urim nga mbreti Charles III, theksohen marrëdhëniet e mira në mes RMV-së dhe Britanisë së Madhe

Siljanovska mori urim nga mbreti Charles III, theksohen marrëdhëniet e mira në mes RMV-së dhe Britanisë së Madhe

Politikë
Sopranoja Ermonela Jaho merr përgëzimet e Mbretit Charles, pas performancës në Shtëpinë e Operës Mbretërore

Sopranoja Ermonela Jaho merr përgëzimet e Mbretit Charles, pas performancës në Shtëpinë e Operës Mbretërore

Yjet
Çfarë na zbulon portreti i ri i Mbretit Charles III?

Çfarë na zbulon portreti i ri i Mbretit Charles III?

Piktura
Regjimi 12-minutësh i Mbretit Charles: Anashkalon drekën, por jo ushtrimet e muskujve të barkut dhe pompat

Regjimi 12-minutësh i Mbretit Charles: Anashkalon drekën, por jo ushtrimet e muskujve të barkut dhe pompat

Aktivitete sportive
Mbreti Charles III po i kthehet detyrave zyrtare për herë të parë që kur njoftoi se u diagnostikua me kancer

Mbreti Charles III po i kthehet detyrave zyrtare për herë të parë që kur njoftoi se u diagnostikua me kancer

Yjet
Befason aktorja e njohur amerikane: Mbreti Charles III ka flirtuar me mua

Befason aktorja e njohur amerikane: Mbreti Charles III ka flirtuar me mua

Yjet
Kate Middleton njoftoi se vuan nga kanceri – vjen reagimi nga vjehrri i saj, Mbreti Charles III

Kate Middleton njoftoi se vuan nga kanceri – vjen reagimi nga vjehrri i saj, Mbreti Charles III

Yjet
Tre anëtarë të Familjes Mbretërore aktualisht po vuajnë nga kanceri

Tre anëtarë të Familjes Mbretërore aktualisht po vuajnë nga kanceri

Yjet
Rusia vazhdon me dezinformim, historia e rreme e vdekjes së mbretit Charles III u përhap nga mediat pro-Kremlin

Rusia vazhdon me dezinformim, historia e rreme e vdekjes së mbretit Charles III u përhap nga mediat pro-Kremlin

Evropa
Nga SHBA-të, Shqipëria, Britania e Madhe, Gjermania e Turqia – urimet në 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Nga SHBA-të, Shqipëria, Britania e Madhe, Gjermania e Turqia – urimet në 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Kosovë
Fjala “abdikim” kumbon në Britani – a do të bëjë Charles një lëvizje që nuk është parë në 90 vjet në monarkinë britanike?

Fjala “abdikim” kumbon në Britani – a do të bëjë Charles një lëvizje që nuk është parë në 90 vjet në monarkinë britanike?

Evropa
Mbreti Charles flet për herë të parë pasi u bë publike se ai u diagnostikua me kancer

Mbreti Charles flet për herë të parë pasi u bë publike se ai u diagnostikua me kancer

Evropa
Si do të ndikojë sëmundja e Mbretit Charles III-të në jetën e Williamit, Harryt dhe pjesës tjetër të familjes mbretërore

Si do të ndikojë sëmundja e Mbretit Charles III-të në jetën e Williamit, Harryt dhe pjesës tjetër të familjes mbretërore

Evropa
Haradinaj i uron shërim të shpejtë Mbretit Charles pas diagnostikimt me kancer

Haradinaj i uron shërim të shpejtë Mbretit Charles pas diagnostikimt me kancer

Kosovë
Kanceri i mbretit Charles u ‘zbulua herët’, thotë kryeministri britanik

Kanceri i mbretit Charles u ‘zbulua herët’, thotë kryeministri britanik

Evropa
Diagnoza e kancerit të mbretit Charles – krejt çfarë dimë dhe nuk dimë, deri më tani

Diagnoza e kancerit të mbretit Charles – krejt çfarë dimë dhe nuk dimë, deri më tani

Evropa
Mbreti Charles III u diagnostikua me kancer, presidentja Osmani i uron shërim të shpejtë dhe të plotë

Mbreti Charles III u diagnostikua me kancer, presidentja Osmani i uron shërim të shpejtë dhe të plotë

Kosovë
Mbreti Charles III diagnostikohet me kancer

Mbreti Charles III diagnostikohet me kancer

Evropa
Vetura e Mbretit Charles III të Uellsit pritet të dalë në shitje

Vetura e Mbretit Charles III të Uellsit pritet të dalë në shitje

Auto Lajme
Mbreti Charles donte shumë një vajzë – ishte zhgënjyer kur lindi Princi Harry

Mbreti Charles donte shumë një vajzë – ishte zhgënjyer kur lindi Princi Harry

Yjet
Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles

Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles

Yjet
Britanikët do të shpenzojnë më pak para gjatë vitit të ardhshëm për Mbretin Charles III

Britanikët do të shpenzojnë më pak para gjatë vitit të ardhshëm për Mbretin Charles III

Evropa
Biden takon edhe Mbretin Charles

Biden takon edhe Mbretin Charles

Evropa
Mbretit Charles III-të ia ‘vjedhin’ delet

Mbretit Charles III-të ia ‘vjedhin’ delet

Interesante