LAJMI I FUNDIT:

Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles

Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles
Foto: Getty Images

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë pranuar një ftesë për ditëlndjen e 75-të të mbretit Charles këtë vit, sipas një eksperti mbretëror.

Ata kanë pasur një marrëdhënie të ftohtë me familjen mbretërore që kur ata dhanë dorëheqjen si anëtarë të familjes mbretërore në vitin 2020.

Angela Levin beson se mbreti Charles dëshiron të ketë pranë Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it në përpjekje për të parë nipin Archie si dhe mbesën Lilibet.


Foto: Getty Images

“Nëse Harry dhe Meghan duan të gjejnë një justifikim, ky është vendimi i tyre”, tha ajo.

Rita Ora do të performojë në ceremoninë mbyllëse të Lojërave 'Invictus 2023', që organizohen nga Princi Harry
Lexo po ashtu Rita Ora do të performojë në ceremoninë mbyllëse të Lojërave 'Invictus 2023', që organizohen nga Princi Harry

Megjithatë, ajo paralajmëroi: “Ai mund të ‘zhduket’ nëse Harry pret një kërkim falje”.

Foto: Getty Images

Nuk ka plane zyrtare të publikuara se si Mbreti Charles planifikon të kalojë ditëlindjen e tij të 75-të këtë vit, por mendohet se ai do të zgjedhë një festë të vogël familjare.

“Charles është i gjithi për publikun dhe jo të qenit ekstravagant. Ai me të vërtetë kujdeset”, tha Angela.

Foto: Getty Images

Çifti i famshëm janë zhvendosur në Kaliforni pas largimit nga jeta dhe detyrat mbretërore.

Ata kanë qenë në vëmendje për shkak të intervistave që kanë bërë, me anë të të cilave kanë goditur familjen mbretërore.

Foto: Getty Images

Pas këtyre, marrëdhëniet kanë qenë të ftohta edhe mes Harryt dhe Princit William. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori