LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton njoftoi se vuan nga kanceri – vjen reagimi nga vjehrri i saj, Mbreti Charles III

Kate Middleton njoftoi se vuan nga kanceri – vjen reagimi nga vjehrri i saj, Mbreti Charles III

Njoftimi i princeshës së Uellsit, Kate Middleton, të premten, se është diagnostikuar me kancer, ka tronditur mediat në të gjithë botën. Reagimi i fundit ka ardhur nga vjehrri i saj, Mbreti Charles III.

Ai tha se e vlerëson Kate-in për “guximin e saj” për të folur për trajtimet mjekësore që iu është nënshtruar ajo javëve të fundit, tha Buckingham Palace, shkruan BBC.

Mbreti Charles III, i cili po ashtu është diagnostikuar me kancer, thuhet se është në “kontakt të ngushtë me renë e tij të dashur”, sipas njoftimit zyrtar.


https://www.youtube.com/watch?v=wPM61o3Sq90

Njoftimi që bëri Kate Middleton së fundmi tronditi mediet botërore, dhe ishte paraqitja e saj e parë publike që nga 25 dhjetori.

Gjatë muajit janar, ajo iu ishte nënshtruar një operacioni të planifikuar abdominal, por pas kësaj u zbuluar se ka kancer.

Princesha e Uellsit thotë se po i nënshtrohet trajtimit të kancerit
Lexo po ashtu Princesha e Uellsit thotë se po i nënshtrohet trajtimit të kancerit

Middleton, ka filluar terapitë e kimioterapisë që nga fundi i muajit shkurt, sipas raportimeve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori