LAJMI I FUNDIT:

Max Holloway

13 Artikuj

Max Holloway u dërgua me urgjencë në spital pas çarjes së rëndë që pësoi në duelin ndaj Volkanovskit

Max Holloway u dërgua me urgjencë në spital pas çarjes së rëndë që pësoi në duelin ndaj Volkanovskit

UFC
Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

eSports
Max Holloway fiton luftën e përgjakshme ndaj Rodriguez në UFC Vegas 42

Max Holloway fiton luftën e përgjakshme ndaj Rodriguez në UFC Vegas 42

UFC
Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Sportet Luftarake
Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Sportet Luftarake
McGregor: Kundërshtari i ardhshëm? Nuk ka rëndësi, nuk më intereson

McGregor: Kundërshtari i ardhshëm? Nuk ka rëndësi, nuk më intereson

Sportet Luftarake
Çfarë nate në UFC 236: Israel Adesanya dhe Dustin Poirier janë kampionët e ri të përkohshëm, rrahje brutale

Çfarë nate në UFC 236: Israel Adesanya dhe Dustin Poirier janë kampionët e ri të përkohshëm, rrahje brutale

Sportet Luftarake
Nurmagomedov: Nëse doni ma sillni edhe King Kongun, vetëm bëjeni gati për meç

Nurmagomedov: Nëse doni ma sillni edhe King Kongun, vetëm bëjeni gati për meç

Sportet Luftarake
Pas ndërrimit të tre kundërshtarëve dhe kaosit të shkaktuar nga McGregor, Khabib do të duelojë për titullin e UFC-së

Pas ndërrimit të tre kundërshtarëve dhe kaosit të shkaktuar nga McGregor, Khabib do të duelojë për titullin e UFC-së

Sportet Luftarake
Dana White: McGregor ka mundur të ndeshej me Nurmagomedov në Tetëkëndsh, jo ta sulmonte autobusin

Dana White: McGregor ka mundur të ndeshej me Nurmagomedov në Tetëkëndsh, jo ta sulmonte autobusin

Sportet Luftarake
McGregor akuzohet për sulm dhe sjellje kriminale për incidentin në New York

McGregor akuzohet për sulm dhe sjellje kriminale për incidentin në New York

Sportet Luftarake
Nurmagomedov i drejtohet McGregorit: Nëse je gangster i vërtetë, pse nuk hyre brenda – tregoma vendndodhjen do të vi unë

Nurmagomedov i drejtohet McGregorit: Nëse je gangster i vërtetë, pse nuk hyre brenda – tregoma vendndodhjen do të vi unë

Sportet Luftarake
Çmendet McGregor, sulmon me shkallë autobusin me luftëtarë të UFC-së

Çmendet McGregor, sulmon me shkallë autobusin me luftëtarë të UFC-së

Sportet Luftarake