LAJMI I FUNDIT:

Mario Hermoso

17 Artikuj

Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

La Liga
Reali fiton derbin e Madridit ndaj Atleticos dhe vazhdon me rekord të qind për qindtë

Reali fiton derbin e Madridit ndaj Atleticos dhe vazhdon me rekord të qind për qindtë

La Liga
Fund i jashtëzakonshëm, tre gola në kohën shtesë dhe Atletico mposht Porton

Fund i jashtëzakonshëm, tre gola në kohën shtesë dhe Atletico mposht Porton

Liga e Kampionëve
Nuk ndalen infektimet me COVID-19 te Atletico Madridi, Dembele i shtohet listës

Nuk ndalen infektimet me COVID-19 te Atletico Madridi, Dembele i shtohet listës

La Liga
Atletico u përpoq ta rikthente Griezmannin, por Barcelona refuzoi tre lojtarët e ofruar si shkëmbim nga madrilenët

Atletico u përpoq ta rikthente Griezmannin, por Barcelona refuzoi tre lojtarët e ofruar si shkëmbim nga madrilenët

La Liga
Atletico Madridi vendos shumë lojtarë në shitje, nuk do të ketë blerje të reja derisa të largohen disa nga ta

Atletico Madridi vendos shumë lojtarë në shitje, nuk do të ketë blerje të reja derisa të largohen disa nga ta

La Liga
Shitjet e lojtarëve të akademisë që i sollën miliona Real Madridit – Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas, tani radha e Hakimit

Shitjet e lojtarëve të akademisë që i sollën miliona Real Madridit – Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas, tani radha e Hakimit

La Liga
Notat e lojtarëve: Juventus 1-0 Atletico Madrid, Dybala lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Juventus 1-0 Atletico Madrid, Dybala lojtar i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Shumë ndryshime dhe transferime bombastike – tri formacione se si do të mund të paraqitet Atletico Madridi në edicionin 2019/20

Shumë ndryshime dhe transferime bombastike – tri formacione se si do të mund të paraqitet Atletico Madridi në edicionin 2019/20

La Liga
Atletico Madridi ka blerë tetë super-lojtarë për 255 milionë euro, por ende nuk ka shpenzuar të gjitha paratë nga shitjet e kësaj vere

Atletico Madridi ka blerë tetë super-lojtarë për 255 milionë euro, por ende nuk ka shpenzuar të gjitha paratë nga shitjet e kësaj vere

La Liga
Atletico Madridi nuk ka të ndalur, zyrtarizon transferimin e Mario Hermoso

Atletico Madridi nuk ka të ndalur, zyrtarizon transferimin e Mario Hermoso

La Liga
Reali nuk kishte besim dhe e la të lirë, tani Atletico Madridi po e transferon për 35 milionë euro

Reali nuk kishte besim dhe e la të lirë, tani Atletico Madridi po e transferon për 35 milionë euro

La Liga
Kush mund ta zëvendësojë Sergio Ramosin te Real Madridi – lista primare me emra si Van Dijk, De Ligt e Koulibaly

Kush mund ta zëvendësojë Sergio Ramosin te Real Madridi – lista primare me emra si Van Dijk, De Ligt e Koulibaly

La Liga
Afati kalimtar dimëror po afron, këto janë 11 transferimet e mëdha që mund të ndodhin në La Liga

Afati kalimtar dimëror po afron, këto janë 11 transferimet e mëdha që mund të ndodhin në La Liga

La Liga
Hermoson pëlqehet edhe nga Arsenali

Hermoson pëlqehet edhe nga Arsenali

La Liga
Reali dëshiron Mario Hermoson

Reali dëshiron Mario Hermoson

La Liga
Kundërshtari i nesërm i madrilenëve, Hermoso: Reali më bëri futbollist

Kundërshtari i nesërm i madrilenëve, Hermoso: Reali më bëri futbollist

La Liga