LAJMI I FUNDIT:
Marc Bartra

Marc Bartra

39 Artikuj

Barcelona po shqyrton rikthimin e Marc Bartras

Barcelona po shqyrton rikthimin e Marc Bartras

La Liga
Në këtë ditë, gjashtë vjet më parë Gareth Bale shkatërroi Bartran e Barcelonës

Në këtë ditë, gjashtë vjet më parë Gareth Bale shkatërroi Bartran e Barcelonës

Ndërkombëtare
Bartra nuk e përjashton mundësinë e rikthimit te Barcelona

Bartra nuk e përjashton mundësinë e rikthimit te Barcelona

La Liga
Roma afër transferimit të Marc Bartras

Roma afër transferimit të Marc Bartras

Serie A
Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Përfaqësueset
Bartra objektiv i Real Madridit për mbrojtjen

Bartra objektiv i Real Madridit për mbrojtjen

La Liga
Formacioni me yjet që Spanja la jashtë Botërorit, nga Bellerin tek Fabregas e Morata

Formacioni me yjet që Spanja la jashtë Botërorit, nga Bellerin tek Fabregas e Morata

Përfaqësueset
United interesohet për Bartran

United interesohet për Bartran

Bundesliga
Bartra drejt rikthimit në La Liga

Bartra drejt rikthimit në La Liga

La Liga
Barta një ide për mbrojtjen e Juves

Barta një ide për mbrojtjen e Juves

Serie A
Formacioni i mundshëm i Spanjës dhe Katalunisë, kush do të fitonte? (Foto/Sondazh)

Formacioni i mundshëm i Spanjës dhe Katalunisë, kush do të fitonte? (Foto/Sondazh)

Arbios Kryeziu
Dortmundi bindës në fitoren ndaj Wolfsburgut (Video)

Dortmundi bindës në fitoren ndaj Wolfsburgut (Video)

Bundesliga
Si një njeri që e ka përjetuar sulmin terrorist, Marc Barta golin ua dedikon viktimave të Barcelonës (Video)

Si një njeri që e ka përjetuar sulmin terrorist, Marc Barta golin ua dedikon viktimave të Barcelonës (Video)

Bundesliga
Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

La Liga
Bartra i rikthehet stërvitjeve (Video)

Bartra i rikthehet stërvitjeve (Video)

Bundesliga
Alba dhe Busquets e vizitojnë Bartran, i cili po rikuperohet pas lëndimit që pësoi nga shpërthimi (Foto)

Alba dhe Busquets e vizitojnë Bartran, i cili po rikuperohet pas lëndimit që pësoi nga shpërthimi (Foto)

Ndërkombëtare
Marc Bartra mesazh emocionues drejt fansave pas sulmit (Foto)

Marc Bartra mesazh emocionues drejt fansave pas sulmit (Foto)

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Bartra, katër javë jashtë fushave

Zyrtare: Bartra, katër javë jashtë fushave

Bundesliga
Futbolli më i fortë se terrorizmi: Koreografia mbresëlënëse e Dortmundit dhe mbështetja për Bartran (Foto/Video)

Futbolli më i fortë se terrorizmi: Koreografia mbresëlënëse e Dortmundit dhe mbështetja për Bartran (Foto/Video)

Liga e Kampionëve
Barta lëshohet nga spitali pas operimit (Foto)

Barta lëshohet nga spitali pas operimit (Foto)

Liga e Kampionëve
Marc Bartra do të operohet pas plagosjes që pësoi gjatë shpërthimit në Dortmund

Marc Bartra do të operohet pas plagosjes që pësoi gjatë shpërthimit në Dortmund

Liga e Kampionëve
Shpjegim: Gjërat që dihen deri më tani për shpërthimet afër autobusit të BVB-së

Shpjegim: Gjërat që dihen deri më tani për shpërthimet afër autobusit të BVB-së

Liga e Kampionëve
Ky është lojtari që shoqëroi Bartan në ambulancë rrugës për spital (Foto)

Ky është lojtari që shoqëroi Bartan në ambulancë rrugës për spital (Foto)

Liga e Kampionëve
Konfirmohet: I lënduari është Bartra

Konfirmohet: I lënduari është Bartra

Liga e Kampionëve