LAJMI I FUNDIT:

Komuna e Suharekës

97 Artikuj

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kryetari i Komunës së Suharekës prezanton projektin për stadiumin e ri që do të ndërtohet në këtë qytet

Kryetari i Komunës së Suharekës prezanton projektin për stadiumin e ri që do të ndërtohet në këtë qytet

Kosovë
Vdes edhe një person pas rrokullisjes me traktor, shtohen rastet e tilla

Vdes edhe një person pas rrokullisjes me traktor, shtohen rastet e tilla

Kronika e Zezë
Ministri i Sportit, Çeku tregon se do të ndërtohet stadium i ri në Suharekë

Ministri i Sportit, Çeku tregon se do të ndërtohet stadium i ri në Suharekë

Sport vendor
Keqpërdorimet me tendera: Arrestohet i dyshuari i tretë në Suharekë

Keqpërdorimet me tendera: Arrestohet i dyshuari i tretë në Suharekë

Kronika e Zezë
Arrestimi i dy zyrtarëve të Suharekës, kryetari Muharremaj: S’ka shanse të jenë as 74 mijë e as 700 apo 7 euro, nuk ka dëm të Komunës

Arrestimi i dy zyrtarëve të Suharekës, kryetari Muharremaj: S’ka shanse të jenë as 74 mijë e as 700 apo 7 euro, nuk ka dëm të Komunës

Drejtësi
U raportua në ndreqe.com se një tabelë për emërtimin e një rruge në Suharekë ishte rrëzuar në tokë, reagon komuna

U raportua në ndreqe.com se një tabelë për emërtimin e një rruge në Suharekë ishte rrëzuar në tokë, reagon komuna

Komunat
Zhduket një burrë në Suharekë, familja e tij kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Zhduket një burrë në Suharekë, familja e tij kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Kronika e Zezë
Shkaku i shamisë mësueses në Suharekë iu ndalua hyrja në shkollë, ish-drejtori i akuzuar del para gjyqit

Shkaku i shamisë mësueses në Suharekë iu ndalua hyrja në shkollë, ish-drejtori i akuzuar del para gjyqit

Drejtësi
Komuna e Suharekës i ofron mbështetje Pejës pas vërshimeve

Komuna e Suharekës i ofron mbështetje Pejës pas vërshimeve

Kosovë
Vdes një 19-vjeçar në Suharekë, i shkrepi arma e babait që është zyrtar i Policisë

Vdes një 19-vjeçar në Suharekë, i shkrepi arma e babait që është zyrtar i Policisë

Kronika e Zezë
Kontributi i grave shqiptare për vendin vlerësohet shumë i rëndësishëm

Kontributi i grave shqiptare për vendin vlerësohet shumë i rëndësishëm

Kosovë
Mërgimtari vdes rrugës për në Kosovë

Mërgimtari vdes rrugës për në Kosovë

Kronika e Zezë
Komunat e Kosovës pa investime kapitale, bizneset pa punë

Komunat e Kosovës pa investime kapitale, bizneset pa punë

Biznes
Vrau shokun për 20 euro borxh, autori dënohet me 24 vjet e 10 muaj burg

Vrau shokun për 20 euro borxh, autori dënohet me 24 vjet e 10 muaj burg

Kronika e Zezë
Komuna e Suharekës ua lëshon oborrin mërgimtarëve për parkingun e veturave deri në fund të gushtit  

Komuna e Suharekës ua lëshon oborrin mërgimtarëve për parkingun e veturave deri në fund të gushtit  

Komunat
Ballkani reagon pas ndalimit të mjeteve nga Qeveria e Kosovës

Ballkani reagon pas ndalimit të mjeteve nga Qeveria e Kosovës

Superliga
KEDS dhuron dhjetëra kompjuterë për dy shkolla fillore

KEDS dhuron dhjetëra kompjuterë për dy shkolla fillore

Të Tjera
Burra të dehur sulmojnë fizikisht gratë e tyre në disa qytete të Kosovës

Burra të dehur sulmojnë fizikisht gratë e tyre në disa qytete të Kosovës

Kronika e Zezë
Miratohet buxheti për shtatë komunat e Kosovës

Miratohet buxheti për shtatë komunat e Kosovës

Financa
Gjashtë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve – në Prizren gruaja dhe burri dërgohen në siptal pasi ishin rrahur mes vete

Gjashtë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve – në Prizren gruaja dhe burri dërgohen në siptal pasi ishin rrahur mes vete

Kronika e Zezë
Dënohen me nga 200 euro katër biznese në rajonin e Prizrenit, nuk respektuan orarin e punës

Dënohen me nga 200 euro katër biznese në rajonin e Prizrenit, nuk respektuan orarin e punës

Kosovë
Dy të arrestuar në Suharekë për posedim të substancave narkotike

Dy të arrestuar në Suharekë për posedim të substancave narkotike

Kronika e Zezë
Kryetari i Suharekës ngushëllon familjen për vdekjen e 14-vjeçarit në aksident

Kryetari i Suharekës ngushëllon familjen për vdekjen e 14-vjeçarit në aksident

Kronika e Zezë