LAJMI I FUNDIT:

Kërcënime

20 Artikuj

Kërcënimet ndaj kreut të LDK-së, deklarohet Haziri

Kërcënimet ndaj kreut të LDK-së, deklarohet Haziri

Kosovë
U mor në mbrojtje nga policia, Krasniqi: Nuk jam ndjerë asnjëherë i kërcënuar edhe kur kanë rrjedh informacione për vrasje

U mor në mbrojtje nga policia, Krasniqi: Nuk jam ndjerë asnjëherë i kërcënuar edhe kur kanë rrjedh informacione për vrasje

Kosovë
Kërcënimet me jetë, Ganiu do të bëjë padi private

Kërcënimet me jetë, Ganiu do të bëjë padi private

Maqedonia e Veriut
Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Kosovë
Tre vajza nga një shkollë e mesme në Shkup kanë publikuar video kërcënuese në Tik Tok

Tre vajza nga një shkollë e mesme në Shkup kanë publikuar video kërcënuese në Tik Tok

Maqedonia e Veriut
Tha se Serbia duhet të kërkoj falje për gjenocidin e kryer në Kosovë – austriaku Gunther Fehlinger merr kërcënime të shumta nga serbët

Tha se Serbia duhet të kërkoj falje për gjenocidin e kryer në Kosovë – austriaku Gunther Fehlinger merr kërcënime të shumta nga serbët

Kosovë
Një ditë pas raportimeve për atentat ndaj tyre, deputetët e LDK-së shihen në Kuvendin e Kosovës

Një ditë pas raportimeve për atentat ndaj tyre, deputetët e LDK-së shihen në Kuvendin e Kosovës

Kosovë
Kanosi me jetë një shtetas në Bulqizë, arrestohet 24-vjeçari

Kanosi me jetë një shtetas në Bulqizë, arrestohet 24-vjeçari

Shqipëri
Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, deklarata e Osmanit se kurrë më nuk do të ketë policë të Serbisë në Kosovë dhe Projektligji për pagat – lajmet e javës

Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, deklarata e Osmanit se kurrë më nuk do të ketë policë të Serbisë në Kosovë dhe Projektligji për pagat – lajmet e javës

Besnike Salihu
Dardan Gashi: Gjatë qeverisjes sonë kemi pasur kërcënime nga grupe islamike e të tjera por nuk i kemi bërë publike

Dardan Gashi: Gjatë qeverisjes sonë kemi pasur kërcënime nga grupe islamike e të tjera por nuk i kemi bërë publike

Siguri
KMDLNJ kërkon hetime për kërcënimin që mori Kurti

KMDLNJ kërkon hetime për kërcënimin që mori Kurti

Kosovë
Kërcënimet përmes rrjeteve sociale sinjal për destabilizim të vendit

Kërcënimet përmes rrjeteve sociale sinjal për destabilizim të vendit

Siguri
Merr mesazhe kërcënuese, Xhafer Tahiri: I bëj thirrje PDK-së, të mos nxis urrejtje

Merr mesazhe kërcënuese, Xhafer Tahiri: I bëj thirrje PDK-së, të mos nxis urrejtje

Kosovë
“Brexit-i Amerikan” dhe ndryshimi i klimës, kërcënimet kryesore të vitit 2020

“Brexit-i Amerikan” dhe ndryshimi i klimës, kërcënimet kryesore të vitit 2020

Nga Bota
Kotzias mori 800 letra me kërcënime, plumba dhe gjak gjatë bisedimeve për emrin

Kotzias mori 800 letra me kërcënime, plumba dhe gjak gjatë bisedimeve për emrin

Amir Jakupi
Në Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit, kërcënohet gazetari Mentor Gjergjaj

Në Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit, kërcënohet gazetari Mentor Gjergjaj

Politikë
Kërcënohet drejtori i teatrit të dramës në Shkup

Kërcënohet drejtori i teatrit të dramës në Shkup

Lirim Shabani
Kërcënimet me vdekje, Policia del në vend ngjarje

Kërcënimet me vdekje, Policia del në vend ngjarje

Kosovë
Kërcënohet pasi publikon lajme satirike

Kërcënohet pasi publikon lajme satirike

Kronika e Zezë
Kërcënime dhe ndryshime të deklaratave në gjykimet e rasteve për fajde (Video)

Kërcënime dhe ndryshime të deklaratave në gjykimet e rasteve për fajde (Video)

Drejtësi