LAJMI I FUNDIT:

Kelly Clarkson

29 Artikuj

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Kelly Clarkson kërkon të ndryshojë ligjërisht emrin e saj në Kelly Brianne

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Kelly Clarkson kërkon të ndryshojë ligjërisht emrin e saj në Kelly Brianne

Yjet
Mes divorcit nga bashkëshorti, Kelly Clarkson kërkon t’i rikthehet mbiemri i saj

Mes divorcit nga bashkëshorti, Kelly Clarkson kërkon t’i rikthehet mbiemri i saj

Po Flitet
Mes procedurave të divorcit nga Brandon Blackstock, Kelly Clarkson kërkon që të shpallet beqare

Mes procedurave të divorcit nga Brandon Blackstock, Kelly Clarkson kërkon që të shpallet beqare

Yjet
Ellen DeGeneres do të zëvendësohet nga Kelly Clarkson në televizionin amerikan

Ellen DeGeneres do të zëvendësohet nga Kelly Clarkson në televizionin amerikan

TV / Film
Kelly Clarkson zbulon se ka shkruar 60 këngë, pasi u lëndua nga divorci

Kelly Clarkson zbulon se ka shkruar 60 këngë, pasi u lëndua nga divorci

Yjet
Pandemia coronavirus që ndau çiftet për shkak të izolimit

Pandemia coronavirus që ndau çiftet për shkak të izolimit

Yjet
Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Egzona Shigjeqi
Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Yjet
Kelly Clarkson deklaron se divorci ishte i tmerrshëm

Kelly Clarkson deklaron se divorci ishte i tmerrshëm

Yjet
Kelly Clarkson tregon të vërtetën në lidhje me ndarjen nga Brandon Blackstock

Kelly Clarkson tregon të vërtetën në lidhje me ndarjen nga Brandon Blackstock

Yjet
Dukjet më të mira në Billboard Music Awards 2020

Dukjet më të mira në Billboard Music Awards 2020

Modë
Kelly Clarkson flet sërish për divorcin nga Brandon Blackstock: Fëmijët e mi vijnë në radhë të parë

Kelly Clarkson flet sërish për divorcin nga Brandon Blackstock: Fëmijët e mi vijnë në radhë të parë

Yjet
“Gjëja më e keqe që më ka ndodhur ndonjëherë”, Kelly Clarkson flet për divorcin nga Brandon Blackstock

“Gjëja më e keqe që më ka ndodhur ndonjëherë”, Kelly Clarkson flet për divorcin nga Brandon Blackstock

Yjet
Simon Cowell zëvendësohet nga Kelly Clarkson në “America’s Got Talent”

Simon Cowell zëvendësohet nga Kelly Clarkson në “America’s Got Talent”

TV / Film
Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Yjet
Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Yjet
Dhjetë yjet e famshëm që u transformuan drastikisht pas humbjes së madhe në peshë

Dhjetë yjet e famshëm që u transformuan drastikisht pas humbjes së madhe në peshë

Yjet
Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që e duan trupin e tyre dhe flasin kundër standardeve të bukurisë

Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që e duan trupin e tyre dhe flasin kundër standardeve të bukurisë

Yjet
Kelly Clarkson thotë se nuk ka përdorur pilula për të humbur peshë

Kelly Clarkson thotë se nuk ka përdorur pilula për të humbur peshë

Po Flitet
Kelly Clarkson u operua pas performancës në Billboard Music Awards

Kelly Clarkson u operua pas performancës në Billboard Music Awards

Yjet
Nëntë tatuazhet e personazheve të famshëm të Hollywoodit dhe kuptimet e tyre

Nëntë tatuazhet e personazheve të famshëm të Hollywoodit dhe kuptimet e tyre

Yjet
Dhjetë femrat e famshme që ndryshuan pas shtatzënisë (Foto)

Dhjetë femrat e famshme që ndryshuan pas shtatzënisë (Foto)

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që qëndruan simpatikë edhe pas ndryshimit të formave trupore (Foto)

Pesëmbëdhjetë të famshmit që qëndruan simpatikë edhe pas ndryshimit të formave trupore (Foto)

Yjet
Lista e fituesve në American Music Awards

Lista e fituesve në American Music Awards

Muzikë