LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Viti që po lëmë pas ka qenë shumë i vështirë për shumë, përfshirë këtu edhe të famshmit.

Përveç sprovave dhe ngjarjeve të vitit 2020, këta të famshëm gjithashtu u përballën me momente jo edhe aq të mira në jetën e tyre personale.

Në bazë të një përmbledhje nga Fox News, janë rreth 16 çifte që i kanë dhënë fund romancës së tyre përgjatë 2020.

1. Johnny Galecki dhe Alaina Meyer

Foto: Getty Images

2. Erika Jayne dhe Tom Girardi

Foto: YouTube

3. Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis

Foto: Wire Image

4. Gleb Savchenko dhe Elena Samodanova

Foto: Getty Images

5. Christina Anstead dhe Ant Anstead

Foto: Getty Images

6. Demi Lovato dhe Max Ehrich

Foto: Getty Images

7. Armie Hammer dhe Elizabeth Chambers

Foto: Getty Images

8. Carly Pearce dhe Michael Ray

Foto: Getty Images

9. Kelly Clarkson dhe Brandon Blackstock

Foto: Getty Images

10. Dr.Dre dhe Nicole Young

Foto: Getty Images

11. Julianne Hough dhe Brooks Laich

Foto: Getty Images

12. Brian Austin Green dhe Megan Fox

Foto: Getty Images

13. Jaime King dhe Kyle Newman

Foto: Film Magic

14. Kristin Cavallari dhe Jay Cutler

Foto: Getty Images

15. Pamela Anderson dhe Jon Peters

Foto: Getty Images

16. Vanessa Hudgens dhe Austin Butler

Foto: Getty Images

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori