LAJMI I FUNDIT:

KB Bashkimi - femrat

112 Artikuj

Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Fitore identike për Bashkimin e Prishtinën në Superligën e Femrave në basketboll

Super Liga
Flamurtari triumfon ndaj Bashkimit dhe fiton Superkupën Mbarëkombëtare në konkurrencën e femrave

Flamurtari triumfon ndaj Bashkimit dhe fiton Superkupën Mbarëkombëtare në konkurrencën e femrave

Basketboll
Sonte zhvillohet finalja e madhe mes Bashkimit dhe Flamurtarit

Sonte zhvillohet finalja e madhe mes Bashkimit dhe Flamurtarit

Liga Unike
Përballje dramatike, Bashkimi mposht Penzën për tu kualifikuar në finale

Përballje dramatike, Bashkimi mposht Penzën për tu kualifikuar në finale

Basketboll
Katër skuadra në garë për Superkupën Mbarëkombëtare në konkurrencën e femrave

Katër skuadra në garë për Superkupën Mbarëkombëtare në konkurrencën e femrave

Basketboll
Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Favoritët presin fitore në xhiron e dytë

Super Liga
Aulona Muhadri, MVP e javës së parë në Superligën e Femrave

Aulona Muhadri, MVP e javës së parë në Superligën e Femrave

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Sfida interesante në xhiron e parë në Superligën e Femrave

Basketboll
Superliga e femrave nis me derbi

Superliga e femrave nis me derbi

Super Liga
Vashat e Bashkimit fitojnë Superkupën e Kosovës

Vashat e Bashkimit fitojnë Superkupën e Kosovës

Super Liga
Bashkimi skuadra e dytë finaliste në Superkupën e femrave

Bashkimi skuadra e dytë finaliste në Superkupën e femrave

Super Liga
Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Ndeshje interesante në Superkupën e femrave

Super Liga
Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Superliga e Femrave në basketboll paralajmërohet të jetë interesante

Super Liga
Vanesa Bojku, talentja e Penzës që shkëlqeu ndaj Bashkimit

Vanesa Bojku, talentja e Penzës që shkëlqeu ndaj Bashkimit

Basketboll
Prishtina kundër Trepçës, Penza ndaj Bashkimit në ‘play-off’

Prishtina kundër Trepçës, Penza ndaj Bashkimit në ‘play-off’

Basketboll
Bashkimi mund Flamurtarin dhe fiton vendin e tretë në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Bashkimi mund Flamurtarin dhe fiton vendin e tretë në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Liga Unike
Penza eliminon Bashkimin dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Penza eliminon Bashkimin dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Liga Unike
Orari i përballjeve gjysmëfinale të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Orari i përballjeve gjysmëfinale të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Katër skuadrat që luftojnë për trofeun e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Katër skuadrat që luftojnë për trofeun e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Mësohen shpërblimet për Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Mësohen shpërblimet për Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Përballjet e gjysmëfinalistëve në Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Përballjet e gjysmëfinalistëve në Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Prishtina nuk ndalet, regjistron fitoren e 19-të, duke në derbi mundur Bashkimin

Prishtina nuk ndalet, regjistron fitoren e 19-të, duke në derbi mundur Bashkimin

Super Liga
Penza triumfon në derbin ndaj Bashkimit në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Penza triumfon në derbin ndaj Bashkimit në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Liga Unike
Dy sfida interesante në xhiron e fundit të Ligës Unike te femrat

Dy sfida interesante në xhiron e fundit të Ligës Unike te femrat

Liga Unike