LAJMI I FUNDIT:
Kate Middleton

Kate Middleton

344 Artikuj

Info

Catherine Elizabeth Middleton, e njohur edhe si Kate, ka lindur në Reading në qarkun anglez të Berkshire – Mbretëria e Bashkuar më 9 janar 1982, është bijë e Michael Francis Middleton dhe Carol Elizabeth Goldsmith, dy ish punonjës të British Airways.

Është anëtare e familjes mbretërore britanike. Burri i saj, Princi William, Duka i Cambridge-it, është i dyti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik , duke e bërë atë një bashkëshorte të ardhshme mbretëreshë.

‘Zonja në të kuqe’, dukesha lë mbresa në Kanada (Foto)

‘Zonja në të kuqe’, dukesha lë mbresa në Kanada (Foto)

Yjet
Princi William duket “më i kujdesshëm” se Dukesha Kate, ndihmon plakun e rrëzuar (Video)

Princi William duket “më i kujdesshëm” se Dukesha Kate, ndihmon plakun e rrëzuar (Video)

Interesante
Shpallet gruaja-ikonë e stilit të të gjitha kohërave

Shpallet gruaja-ikonë e stilit të të gjitha kohërave

Psikoprofil
Kjo është arsyeja pse Princesha Kate nuk do të marrë pjesë në dasmën e motrës!

Kjo është arsyeja pse Princesha Kate nuk do të marrë pjesë në dasmën e motrës!

Yjet
Çfarë po ndodh me shëndetin e Kate Middleton, ajo shfaqet anoreksike (Foto)

Çfarë po ndodh me shëndetin e Kate Middleton, ajo shfaqet anoreksike (Foto)

Po Flitet
Princi i vogël vishet si dikur babai i tij (Foto)

Princi i vogël vishet si dikur babai i tij (Foto)

Yjet
Kate Middleton si Marylin Monroe, tradhëtohet nga fustani (Foto)

Kate Middleton si Marylin Monroe, tradhëtohet nga fustani (Foto)

Yjet
Kate Middelton sjell pranveren, e mahnitshme në Londër

Kate Middelton sjell pranveren, e mahnitshme në Londër

Yjet