LAJMI I FUNDIT:

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)
Michelle Obama dhe Orlando Bloom

Të gjithë e dinë se kamerat mund të ndryshojnë paraqitjet: aktori më i lartë mund të duket i vogël dhe i pafuqishëm, dhe një djalë i shkurtër mund të duket i madh.

Bright Side zbuloi lartësitë e vërtetë të të famshëmve tanë të preferuar, përcjell Telegrafi.

Si dukeshin aktorët tanë të preferuar në rolin e tyre të parë në një film? (Foto)
Lexo po ashtu Si dukeshin aktorët tanë të preferuar në rolin e tyre të parë në një film? (Foto)

Në vazhdim ju prezantojmë një listë me gjatësinë e të famshmëve, dhe “çiftin e tyre binjak”, sa i përket lartësisë së trupit.

Gwendoline Christie dhe Chris Hemsworth

Maria Sharapova dhe Ashton Kutcher

Uma Thurman dhe Leonardo DiCaprio

Brooke Shields dhe Miles Teller

Sigourney Weaver dhe Chris Evans

Taylor Swift dhe Brad Pitt

Michelle Obama dhe Orlando Bloom

Tilda Swinton dhe George Clooney

Lily Cole dhe Jude Law

Zendaya dhe Jason Statham

Julia Roberts dhe Johnny Depp

Liv Tyler dhe Colin Farrell

Kate Middleton dhe Tom Felton

Jennifer Lawrence dhe Tom Hardy

Rihanna dhe Kit Harington

Angelina Jolie dhe Zac Efron

Katy Perry dhe Tom Holland

Keira Knightley dhe Tim Roth

Adele dhe James McAvoy

Beyoncé dhe Dave Franco

Aishwarya Rai dhe Dominic Monaghan

Emma Stone dhe Elijah Wood

Selena Gomez dhe Daniel Radcliffe

Emma Watson dhe Bruno Mars

Victoria Beckham dhe Michael J. Fox

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Meriton Mjekiqi përmend Cllevion në Big Brother - i tërhiqet vërejtja nga 'Vëllai i Madh'

Magazina
Roza Lati mahnit me linjat trupore, shfaqet duke marrë rreze dielli në BBVA 3

Roza Lati mahnit me linjat trupore, shfaqet duke marrë rreze dielli në BBVA 3

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Meriton Mjekiqi komenton veprimin e motrës së Bardhit ndaj Sarës: E shmangu me elegancë

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori