LAJMI I FUNDIT:

Kader Kicaj

109 Artikuj

Çifti i Big Brother Vip Kosova, Lumi dhe Kaderi ndajnë imazhe të mrekullueshme nga pushimet

Çifti i Big Brother Vip Kosova, Lumi dhe Kaderi ndajnë imazhe të mrekullueshme nga pushimet

Yjet
Lumbardhi dhe Kaderi shfaqen gjatë stërvitjeve të Mallorcas dhe Vedat Muriqit

Lumbardhi dhe Kaderi shfaqen gjatë stërvitjeve të Mallorcas dhe Vedat Muriqit

Yjet
Kaderi dhe Lumbardhi nisin pushimet e tyre për Bajram

Kaderi dhe Lumbardhi nisin pushimet e tyre për Bajram

Yjet
“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

“Pse shkruan anglisht kur s’din?”, si i reagoi Kader Kicaj ndjekësit që i parashtroi këtë pyetje

Yjet
U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

Yjet
Kader Kicaj shfaqet në një studio, a do t’i futet tregut muzikor?

Kader Kicaj shfaqet në një studio, a do t’i futet tregut muzikor?

Muzikë
Të pandashëm pas Big Brother, Kader publikon një moment intim me Lumbardhin: Gjithçka e imja

Të pandashëm pas Big Brother, Kader publikon një moment intim me Lumbardhin: Gjithçka e imja

Yjet
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Yjet
Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Poldora Kosovo
Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë

Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë

Yjet
Kader Kicaj: Gratë po më thonë lum ajo shtëpi që të ka nuse

Kader Kicaj: Gratë po më thonë lum ajo shtëpi që të ka nuse

Yjet
Në shtëpinë luksoze të Lumbardhit në Viti, familja e presin bashkë me Kaderin pas fitores së madhe në Big Brother VIP Kosova

Në shtëpinë luksoze të Lumbardhit në Viti, familja e presin bashkë me Kaderin pas fitores së madhe në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Lumbardhi publikon video me Kaderin nga shtëpia e tij në Viti: As tre minuta në shtëpi, ka filluar t’i lajë enët

Lumbardhi publikon video me Kaderin nga shtëpia e tij në Viti: As tre minuta në shtëpi, ka filluar t’i lajë enët

Yjet
Lumbardhi dhe Kaderi rrethohen nga fansa të shumtë në Viti

Lumbardhi dhe Kaderi rrethohen nga fansa të shumtë në Viti

Yjet
Lumbardhi dhe Kader nga BBVK: E fundit fotografi në shtëpinë që na bëri bashkë e na dha kujtime të bukura

Lumbardhi dhe Kader nga BBVK: E fundit fotografi në shtëpinë që na bëri bashkë e na dha kujtime të bukura

Yjet
“A do të jetoje me prindërit e Lumbardhit” – Kaderi befason me përgjigjjen

“A do të jetoje me prindërit e Lumbardhit” – Kaderi befason me përgjigjjen

Yjet
Dita e parë jashtë Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Kaderi më të dashuruar se kurrë pas fitores

Dita e parë jashtë Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Kaderi më të dashuruar se kurrë pas fitores

Yjet
Kaderi nuk iu ndahet familjarëve të Lumbardhit, qëndron me prindërit e tij gjatë finales së madhe të BBVK 2

Kaderi nuk iu ndahet familjarëve të Lumbardhit, qëndron me prindërit e tij gjatë finales së madhe të BBVK 2

Yjet
Puthja e fitores – Lumbardhi e ngre lart Kaderin dhe shijon një puthje të zjarrtë me të pas triumfit në BBVK 2

Puthja e fitores – Lumbardhi e ngre lart Kaderin dhe shijon një puthje të zjarrtë me të pas triumfit në BBVK 2

Yjet
Kaderit i publikohet një bisedë ku dëgjohet duke e nënçmuar Albën me fjalë të ulëta

Kaderit i publikohet një bisedë ku dëgjohet duke e nënçmuar Albën me fjalë të ulëta

Yjet
Hyrja e Kaderit në shtëpi për 24 orë – si reagoi Lumbardhi?

Hyrja e Kaderit në shtëpi për 24 orë – si reagoi Lumbardhi?

Yjet
Kader Kicaj: Nuk e arrita finalen, por e kam fituar një çmim që s’paguhet me asgjë – Lumbardhin

Kader Kicaj: Nuk e arrita finalen, por e kam fituar një çmim që s’paguhet me asgjë – Lumbardhin

Yjet
Banorët ‘sulmohen’ me pyetje pikante nga ish-banorët e BBVK

Banorët ‘sulmohen’ me pyetje pikante nga ish-banorët e BBVK

Yjet
Kader Kicaj reagon pas daljes nga shtëpia: Big Brother do të mbes gjatë në mendjen time

Kader Kicaj reagon pas daljes nga shtëpia: Big Brother do të mbes gjatë në mendjen time

Yjet