LAJMI I FUNDIT:

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Jeta në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova mund të ketë qenë e mbushur me sfida dhe surpriza, por Santiana, Alba dhe Kaderi kanë një të përbashkët jashtë mureve të shtëpisë – përdorimi i Poldora Stone.  

Ky gurë i çmuar, i cili është një produkt i lashtë kozmetik me prejardhje nga Lindja e Mesme, tashmë është bërë sekreti i tyre i ndarë për një lëkurë që shkëlqen me një bukuri natyrale. 

Poldora Stone, e pasur me minerale dhe e përsosur si eksfoliant për zonat e ndjeshme të lëkurës, është gjendja e trashëguar nga kohërat e lashta që ka hyrë në rutinat e kujdesit personal të këtyre tre ish-banoreve të famshëm. Ato kanë vlerësuar efektet e tij të menjëhershme: një shkëlqim i shpejtë dhe i qëndrueshëm që e bën lëkurën të ndihet si e rinovuar. 

Çdo paraqitje publike e Santianës, Albës dhe Kaderit tregon se si Poldora Stone jo vetëm ruan, por edhe intensifikon ndriçimin e tyre.

  

@kaderkicaj Kete produkt e gjeni tek 🤭🫶🏻@Poldora Kosovo ♬ orijinal ses – 👸🏻🖤

Poldora Stone nuk është zgjedhur rastësisht nga këto yje – është dëshmi të një kërkimi të palodhur për atë që është më i mirë në natyrë dhe që sjell rezultate të qarta. Është një simbol i bashkimit të tyre në rrugën e bukurisë, dhe tani është bërë një i preferuar i përbashkët, i cili do të mbahet mend për efektin e tij pozitiv në lëkurë. 

Poldora Stone nuk është vetëm një trend në botën e yjeve, por është një zgjedhje e menduar për këdo që kërkon një produkt natyral që ofron një bukuri të qëndrueshme dhe të sigurt. Nëse doni të ndiqni hapat e Santianës, Albës dhe Kaderit dhe të përjetoni një lëkurë që ndriçon si yjet, Poldora Stone është përgjigja që keni kërkuar. 

@albavukaj Kete produkt e gjeni tek @Poldora Kosovo 🤍🫶🏻 #poldorakosovo #poldorastone #albavukaj #bbvk2 #fypシ ♬ Aesthetic – Tollan Kim

Për më shumë informacione vizitoni:

Instagram: poldorakosovo

Facebook: Poldora Kosovo

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori