LAJMI I FUNDIT:

U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

Pas njohjes brenda mureve të “Big Brother VIP Kosova”, dyshja kanë zbuluar një lidhje që u rezistoi testeve të kohës dhe konkurrencës.

Marrëdhënia e tyre nisi hapat e parë me kujdes dhe ngadalë, por u zhvillua në një shoqëri të ngushtë, të cilën edhe banorët e tjerë e vlerësonin.


Edhe pse udhëtimi i tyre i përbashkët në “BBVK” nuk zgjati deri në fund të programit, miqësia e tyre sapo kishte filluar të lulëzonte.

Foto: Alby The Goat/Instagram

Fansat, të cilët vëzhguan nga afër zhvillimin e kësaj shoqërie, janë shprehur të interesuar për të ditur se si po vazhdon marrëdhënia e tyre pas daljes nga shtëpia.

Pavarësisht se nuk janë parë shpesh në dalje publike bashkë pas përfundimit të spektaklit, Alby dhe Kaderi kanë ruajtur kontaktin, edhe pse ndahen nga kilometrat e largët që i ndajnë Kosova nga perëndimi.

Foto: Kader Kicaj/Instagram

Kaderi, në një përgjigje ndaj pyetjeve të fansave, ka zbuluar: “Mundohemi me mbajtë kontaktin shumë edhe pse kuptohet, diferenca e orës ndërmjet shteteve e bën të veten”.

Alby dhe Kaderi vazhdojnë të tregojnë se pavarësisht sfidave, miqësia e tyre mbetet e fortë, duke i bërë të dyja figura edhe më të dashura për publikun. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori