LAJMI I FUNDIT:

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon
Foto: Screenshot/Instagram

Lumbardh Salihu u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai mori vëmendje të madhe gjatë kohës brenda për lojën dhe për qasjen me konkurrentët e tjerë.


I njëjti në formatin e famshëm televiziv ka gjetur edhe dashurinë pasi nisi një lidhje me bukuroshen nga Prizreni, Kader Kicaj.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata janë parë bashkë vazhdimisht edhe pas përfundimit të spektaklit, duke shijuar romancën e tyre edhe pa kamera.

Lumbardhi dhe Kader nga BBVK: E fundit fotografi në shtëpinë që na bëri bashkë e na dha kujtime të bukura
Lexo po ashtu Lumbardhi dhe Kader nga BBVK: E fundit fotografi në shtëpinë që na bëri bashkë e na dha kujtime të bukura

Çifti pas daljes shijoi edhe një pushim në Shqipëri, ku vizituan disa nga vendet.

View this post on Instagram

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

Sido që të jetë, ai ka ndarë një postim në InstaStory me Kaderin, me anë të cilit tregon se po i mungon.

“Më mungon”, ka qenë përshkrimi – që siç shihet këto ditë po qëndrojnë larg njëri-tjetrit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori