LAJMI I FUNDIT:

Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë

Kader i kërkon llogari Edonës për intervistën e dhënë në Serbi, ajo i kthehet: Ti që u hipën sipër burrave, pas dy muajsh Lumbardhi do të lë
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Emisioni “Post Big Brother VIP Kosova” ka shërbyer sërish si arena për një diskutim të nxehtë rreth figurës së Edona James dhe intervistës së saj që ka shkaktuar valë në të kaluarën.

Ish-banorja e së njëjtës shtëpi, Kader Kicaj, që është edhe e dashura e fituesit të edicionit të dytë të BBVK, Lumbardh Salihu, ka ngjallur sërish debatin duke sugjeruar se deklaratat e Edonës në Serbi janë ato që i kanë penguar shanset për të fituar kompeticionin.


Gjatë një diskutimi të zjarrtë në emision, Edona u përfshi për t’i kthyer përgjigje akuzave të Kaderit, duke sqaruar edhe njëherë kontekstin e intervistës së saj në televizionin serb – një temë që ajo e kishte trajtuar më parë edhe në emisionin “Hallakamë”.

Edona James publikon fotografi e përqafuar me Hamëz Jasharin e ri
Lexo po ashtu Edona James publikon fotografi e përqafuar me Hamëz Jasharin e ri

Pas shpjegimeve, debati mori një kthesë të papritur kur James iu drejtua Kaderit me një replikë provokuese: “Mos fol ti që je mësuar t’u hipësh sipër burrave”.

“Dy muaj po t’i jap kohë dhe ky djalë [Lumbardhi] do të të lë”, i tha më pas trangjinorja nga Suhareka bukuroshes prizrenase, duke shprehur kështu mos besimin e saj mbi lidhjen e Lumit me Kaderin.

Edona James: Unë nuk e kam marrë pasaportën gjermane, se më është kërkuar ta lëshoj nënshtetsinë shqiptare
Lexo po ashtu Edona James: Unë nuk e kam marrë pasaportën gjermane, se më është kërkuar ta lëshoj nënshtetsinë shqiptare

Edona përndryshe ishte një nga finalistet e këtij edicioni, duke rezultuar e katërta në televotimin final, pasuar nga Shqipe Hysenaj në vend të tretë, Blerando në vend të dytë dhe Lumbardhi në vend të parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori