LAJMI I FUNDIT:

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Dyshja e famshme shqiptare, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj, po shijojnë pushimet bashkë.

Çifti si destinacion të këtij udhëtimi ka zgjedhur një nga vendet luksoze në jug të Shqipërisë.

Ata në ndërkohë kanë sjellë disa fotografi dhe momente të bukura, për t’ua bërë me dije fansave se po kalojnë një kohë të mirë.


Foto: Screenshot/Instagram

Edhe pse pak më parë patën një krizë, ish-banorët e Big Brother VIP duket se kaluan me lehtësi.

Pyetet për Mbappen, Kaderi: Nuk kuptoj shumë në futboll, e kam futbollistin tim
Lexo po ashtu Pyetet për Mbappen, Kaderi: Nuk kuptoj shumë në futboll, e kam futbollistin tim

Të njëjtit tani po kalojnë çdo çast pranë njëri-tjetrit, duke shijuar edhe disa udhëtime.

Foto: Screenshot/Instagram

Lumbardhi dhe Kaderi vlen të ceket se u njohën në edicionin e dytë të Big Brother, ku edhe morën pjesë.

Ish-futbollisti nga Vitia gjithashtu u shpall edhe fitues në këtë reality shou. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori