LAJMI I FUNDIT:

Julian Alvarez

51 Artikuj

Messi dhe Alvarez dhurojnë spektakël, Argjentina në finale të Kupës së Botës

Messi dhe Alvarez dhurojnë spektakël, Argjentina në finale të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Messi asiston, Alvarez shënon – Argjentina me një këmbë në finale

Messi asiston, Alvarez shënon – Argjentina me një këmbë në finale

Përfaqësueset
Argjentina e mbyll me epërsi prej dy golash pjesën e parë ndaj Kroacisë

Argjentina e mbyll me epërsi prej dy golash pjesën e parë ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Argjentina shënon edhe të dytin, Julian Alvarez shënon gol të bukur

Argjentina shënon edhe të dytin, Julian Alvarez shënon gol të bukur

Përfaqësueset
Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Yjet
Argjentina triumfon ndaj Australisë dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Botës

Argjentina triumfon ndaj Australisë dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Julian Alvarez dyfishon epërsinë e Argjentinës kundër Australisë

Julian Alvarez dyfishon epërsinë e Argjentinës kundër Australisë

Përfaqësueset
Argjentina mposht Poloninë në ndeshjen e fundit të grupeve dhe kalon në raundin tjetër nga pozita e parë

Argjentina mposht Poloninë në ndeshjen e fundit të grupeve dhe kalon në raundin tjetër nga pozita e parë

Përfaqësueset
Man City fiton në frymën e fundit ndaj Fulhamit, Haaland hero i “Qytetarëve”

Man City fiton në frymën e fundit ndaj Fulhamit, Haaland hero i “Qytetarëve”

Premier League
Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin e ndeshjeve të fundit të grupeve, rreshtim shumë sulmues

Liga e Kampionëve
Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Sulmuesit me përqindjen më të mirë të konvertimit të gjuajtjeve në Ligën Premier: Haaland i dyti, Ronaldo nga fundi i listës

Premier League
City i pamëshirshëm ndaj FC Copenhagen

City i pamëshirshëm ndaj FC Copenhagen

Liga e Kampionëve
Alvarez debuton me gol te Man City, gjithçka baras në Superkupën e Anglisë

Alvarez debuton me gol te Man City, gjithçka baras në Superkupën e Anglisë

Premier League
Guardiola i lumtur që ka në radhët e veta një sulmues si Alvarez

Guardiola i lumtur që ka në radhët e veta një sulmues si Alvarez

Premier League
Haaland e Alvarez ia bënë “ferr” stërvitjet Edersonit – gardiani i Cityt dukej i ‘stresuar’

Haaland e Alvarez ia bënë “ferr” stërvitjet Edersonit – gardiani i Cityt dukej i ‘stresuar’

Premier League
Man City njofton ardhjen e Julian Alvarez, argjentinasi flet fjalët e para si lojtar i kampionit të Anglisë

Man City njofton ardhjen e Julian Alvarez, argjentinasi flet fjalët e para si lojtar i kampionit të Anglisë

Premier League
“Futbolli ia ka borxh Messit një Kupë Bote” – Alvarez thotë se ylli i Argjentinës meriton lavdi

“Futbolli ia ka borxh Messit një Kupë Bote” – Alvarez thotë se ylli i Argjentinës meriton lavdi

Ndërkombëtare
Ylli i ri i Cityt, Julian Alvarez shënon gjashtë gola të mrekullueshëm në Copa Libertadores

Ylli i ri i Cityt, Julian Alvarez shënon gjashtë gola të mrekullueshëm në Copa Libertadores

Ndërkombëtare
Zyrtare: Manchester City transferon Julian Alvarez

Zyrtare: Manchester City transferon Julian Alvarez

Premier League
Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Julian Alvarez te Manchester City: Detajet dhe numrat pas marrëveshjes

Julian Alvarez te Manchester City: Detajet dhe numrat pas marrëveshjes

Premier League
Manchester City fiton luftën me të tjerat, Julian Alvarez do të bëhet ‘qytetar’

Manchester City fiton luftën me të tjerat, Julian Alvarez do të bëhet ‘qytetar’

Premier League
City fiton garën për Julian Alvarez, huazim me detyrim blerje

City fiton garën për Julian Alvarez, huazim me detyrim blerje

Premier League
Bayerni rivalizon Barcelonën dhe skuadrat e mëdha angleze për Julian Alvarez

Bayerni rivalizon Barcelonën dhe skuadrat e mëdha angleze për Julian Alvarez

Bundesliga