LAJMI I FUNDIT:

Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Spekulimet për një romancë të supozuar mes Luciana Salazar dhe lojtarit të River Plate, Julian Alvarez, u harruan përfundimisht.

Reklama

Modelja mund të vazhdojë jetën e saj dhe kësaj radhe ka befasuar ndjekësit në Instagram ku përmes imazheve zbuloi se ka udhëtuar drejt Katarit.

Teksa mbërriti në Doha, aktorja ka treguar prezencën e saj në stadiumin Ahmad Bin Ali, ku nga tribuna ka veshur fanellën e skuadrës dhe ka qenë shumë e qeshur, duke shijuar minutat që mbetën para fillimit të ndeshjes.

Luciana Salazar (Foto: Instagram)

Deri më tani, Luli nuk mund të konfirmohet nëse ka udhëtuar vetëm, pasi në imazhet nuk mund të shihej nëse e shoqëroi vajza e saj, Matilda Salazar.

Julian Alvarez dyfishon epërsinë e Argjentinës kundër Australisë
Lexo po ashtu Julian Alvarez dyfishon epërsinë e Argjentinës kundër Australisë

Në këtë kuptim, një dyshim i zakonshëm për frekuentimin e aktores kishte të bënte me dy foto të saj të postuara me sfond fushën e lojës.

Luciana Salazar (Foto: Instagram)

Këto nuk ishin të llojit selfie, por vlerësohet qartë se dikush tjetër e ka ndihmuar për t’i bërë, çështje për të cilën spekulohet se nuk ka qenë e vetme gjatë 90 minutave të lojës.
Biondja dukej në formë të mrekullueshme duke theksuar linjat në pozat në stadium.

Në lidhje me “romancën” e tij të supozuar me Julian Alvarez, alarmi i parë u krijua nga programi “Socios del Espectaculo” (eltrece), duke thënë se atleti ishte në disa raste në ndërtesën ku jeton modelja dhe në një nga ndeshjet e tij ai ia kushtoi dy gola.

Julian Alvarez

Megjithatë, si ajo ashtu edhe 22-vjeçari ishin të parët që i mohuan këto thashetheme. /Telegrafi/

Luciana Salazar (Foto: Instagram)