LAJMI I FUNDIT:

Julian Alvarez

46 Artikuj

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Mësuesja joshëse e gjuhës angleze, Sara Duque ‘braktis’ Julian Alvarez për Richarlisonin

Mësuesja joshëse e gjuhës angleze, Sara Duque ‘braktis’ Julian Alvarez për Richarlisonin

Yjet
Man City fiton thellë në udhëtim te Southamptoni

Man City fiton thellë në udhëtim te Southamptoni

Premier League
Barazohet gjithçka në Etihad

Barazohet gjithçka në Etihad

Premier League
Pesë yjet që mund të kalojnë në La Liga këtë verë

Pesë yjet që mund të kalojnë në La Liga këtë verë

La Liga
A e dini se cilin klub mbështet Haaland? I tha Alvarezit dhe ai u zhgënjeu me përgjigjen

A e dini se cilin klub mbështet Haaland? I tha Alvarezit dhe ai u zhgënjeu me përgjigjen

Premier League
Alvarez: Haaland gjithmonë përpiqet të më ndihmojë

Alvarez: Haaland gjithmonë përpiqet të më ndihmojë

Premier League
Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Ndërkombëtare
Man City shënon edhe të dytin ndaj Chelseat

Man City shënon edhe të dytin ndaj Chelseat

Premier League
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
“Julian Alvarez është më i kompletuar se sa Mbappe dhe Haaland” – përshkrim interesant nga legjenda e futbollit

“Julian Alvarez është më i kompletuar se sa Mbappe dhe Haaland” – përshkrim interesant nga legjenda e futbollit

Përfaqësueset
Guardiola: Messi është më i miri i historisë, edhe nëse nuk do ta fitonte Kupën e Botës

Guardiola: Messi është më i miri i historisë, edhe nëse nuk do ta fitonte Kupën e Botës

Premier League
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Ai mbërriti në Katar si rezervist: Fitoi zemrën e Messit dhe mundi Kroacinë, tani ëndërron trofeun e madh

Ai mbërriti në Katar si rezervist: Fitoi zemrën e Messit dhe mundi Kroacinë, tani ëndërron trofeun e madh

Përfaqësueset
Messi dhe Mbappe kanë të njëjtin numër golash: Kush do të jetë ‘Këpuca e Artë’ nëse situata mbetet kështu?

Messi dhe Mbappe kanë të njëjtin numër golash: Kush do të jetë ‘Këpuca e Artë’ nëse situata mbetet kështu?

Përfaqësueset
A ishte penallti momenti kur Livakovic rrëzoi Alvarezin: Flet ish-gjyqtari i njohur anglez

A ishte penallti momenti kur Livakovic rrëzoi Alvarezin: Flet ish-gjyqtari i njohur anglez

Përfaqësueset
Dhjetë vite më parë i kërkoi fotografi si tifoz, tash Alvarez nën dirigjimin e Messit po i shpartallon kundërshtarët

Dhjetë vite më parë i kërkoi fotografi si tifoz, tash Alvarez nën dirigjimin e Messit po i shpartallon kundërshtarët

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Argjentinë-Kroaci: Alvarez dhe Messi më të mirët, Brozovic e Gvardiol dështim

Notat e lojtarëve, Argjentinë-Kroaci: Alvarez dhe Messi më të mirët, Brozovic e Gvardiol dështim

Përfaqësueset
Messi dhe Alvarez dhurojnë spektakël, Argjentina në finale të Kupës së Botës

Messi dhe Alvarez dhurojnë spektakël, Argjentina në finale të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Messi asiston, Alvarez shënon – Argjentina me një këmbë në finale

Messi asiston, Alvarez shënon – Argjentina me një këmbë në finale

Përfaqësueset
Argjentina e mbyll me epërsi prej dy golash pjesën e parë ndaj Kroacisë

Argjentina e mbyll me epërsi prej dy golash pjesën e parë ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Argjentina shënon edhe të dytin, Julian Alvarez shënon gol të bukur

Argjentina shënon edhe të dytin, Julian Alvarez shënon gol të bukur

Përfaqësueset
Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Tifozja atraktive, Luciana Salazar që mori vëmendje në ndeshjen e Argjentinës kundër Australisë u komentua për një lidhje dashurie me Julian Alvarezin

Yjet